Drużyna kobiet

Drużyna kobiet | 24-06-18

Rekord B-B - Sparta Daleszyce 4:0 (2:0) + wideo

 Piękny akcent na koniec sezonu, "rekordzistki" awansowały do I ligi!!!

Niedziela - 24.06.2018 r.

II Liga kobiet – mecz barażowy nr 2 o awans do I ligi (baraż nr 1: Sparta - Rekord 1:5)

Rekord Bielsko-Biała - Sparta Daleszyce 4:0 (2:0)

gole: Madeja, Franaszek, Mandla, Moskała po 1

Rekord: Kuś - Bułka (Bysko), Chrząszcz (Polnik), Skolarz, Chóras, Madeja, Franaszek, Mandla (Marchewka), Klos (Chwastek), Moskała (Chomiuk), Nowacka

Nie miały litości dla przyjezdnych biało-zielone, które od początku zaatakowały ze sporym animuszem. Zmorą dla zawodniczek Sparty była niewątpliwie Katarzyna Moskała, której niemal każdy kontakt z piłką znamionował groźną sytuację pod bramką drużyny z Daleszyc. W początkowych minutach, w kilku idealnych sytuacjach zabrakło naszym zawodniczkom precyzji, ale ani przez moment nie było wątpliwości, kto będzie zwycięzcą w tym spotkaniu. Jeszcze przed przerwą bielszczanki dwukrotnie pokonały bramkarkę przyjezdnych podkreślając posiadaną przewagę w ten wymierny sposób. Nie inaczej wyglądał mecz po zmianie stron, większość czasu gry w posiadaniu piłki były biało-zielone, przyjezdne ledwie dwukrotnie zbliżyły się w ścisłe okolice bramki Justyny Kuś, która w zasadzie nie miała okazji do szczególnie trudnych interwencji. Natomiast pod bramką Sparty trwał festiwal... marnowanych okazji. Udało się jednak zdobyć dwa kolejne gole i w efektowny sposób zakończyć, jakże dla „rekordzistek” udany, sezon 2017/2018.

Pomeczowa opinia trenera - Marcin Trzebuniak: - Chciałbym podziękować wszystkim zawodniczkom i trenerom za współpracę przez cały rok, bez Was nie byłoby tego awansu! Drużynie za ciężki rok pracy, poświęceń i cierpliwości. Wszystkim kibicom za wsparcie i wiarę, że ten awans będzie nasz! Gratuluje raz jeszcze i dziękuję.

MH/foto: PM