Futsal

Futsal | 14-05-18

Echa medialne

Przegląd nietypowy i wyjątkowy, piszą i mówią o naszych futsalowcach zanim wyszli na parkiet, ale powód niezwykły – Rekord na mistrzowskim tronie!

www.futsalekstraklasa.pl - FC Toruń wygrywa z Gattą, Rekord mistrzem Polski!

Wiele ciekawego działo się na trzech halach, w których odbywały się niedzielne spotkania, ale to co najważniejsze wydarzyło się tam, gdzie spotkanie zostanie rozegrane jutro. Rekord, na wskutek domowej porażki Gatty z FC Toruń, może już świętować mistrzostwo Polski. Bielszczan nikt w tym sezonie już nie dogoni!


www.sportowefakty.wp.pl - Futsal: Rekord Bielsko-Biała mistrzem Polski!

Rekord Bielsko-Biała swój mecz rozegra dopiero w poniedziałek, ale już może cieszyć się z obrony tytułu. Wszystko przez porażkę wicelidera Gatty Active z FC Toruń.


www.rp.pl - Rekord Bielsko-Biała mistrzem Polski w futsalu

Dzięki wyjazdowej wygranej FC Toruń z Gattą Active Zduńska Wola, Rekord Bielsko-Biała, mistrz Polski w futsalu, jest już pewny obrony trofeum w sezonie 2017/18.


www.polsatsport.pl - Ekstraklasa futsalu: Rekord Bielsko-Biała mistrzem

Rekord Bielsko–Biała obronił mistrzostwo Polski w futsalu, chociaż swój mecz 25. kolejki ekstraklasy z Cleareksem Chorzów rozegra w poniedziałek. Tytuł zapewniła bielszczanom niedzielna porażka wicelidera Gatty Active Zduńska Wola z FC Toruń 1:4.


www.sport.onet.pl - Ekstraklasa futsalu: Rekord Bielsko-Biała mistrzem

Rekord Bielsko–Biała obronił mistrzostwo Polski w futsalu, chociaż swój mecz 25. kolejki ekstraklasy z Cleareksem Chorzów rozegra w poniedziałek. Tytuł zapewniła bielszczanom niedzielna porażka wicelidera Gatty Active Zduńska Wola z FC Toruń 1:4.


www.bielskobiala.naszemiasto.pl - BTS Rekord mistrzem Polski! Dokonali niewiarygodnego!

Futsaliści BTS Rekord Bielsko-Biała zdobyli mistrzostwo Polski! O wcześniejszym świętowaniu sukcesu zdecydowała niedzielna porażka Gatty Zduńska Wola, głównego rywala bielszczan. Obrońców trofeum będzie można oklaskiwać już w poniedziałek 14 maja podczas meczu z Clearexem Chorzów.


www.radiobielsko.pl - Obronili tytuł mistrza Polski! Kiedy feta?

Bielscy piłkarze halowi REKORD-u Bielsko-Biała obronili tytuł Mistrzów Polski. Na 3 kolejki przed końcem Futsal Ekstraklasy bielszczanie mogą cieszyć się z trzeciego w historii klubu tytułu.


www.sportowebeskidy.pl - Szampany otwierać już czas, mistrz obroniony!

To już pewne. Rekord zakończy obecny sezon z Superpucharem Polski, Pucharem Polski oraz jak się wczoraj okazało z mistrzostwem Polski.


www.bb365.info - Rekord mistrzem Polski, będzie feta!

W niedzielny wieczór, dzięki porażce Gatty Active Zduńska Wola, BTS Rekord został mistrzem Polski w futsalu.


www.90minut.pl - Rekord Bielsko-Biała mistrzem Polski w futsalu

Rekord Bielsko-Biała obronił mistrzostwo Polski w futsalu i zdobył to trofeum trzeci raz w historii. Stało się tak, dzięki porażce 1-4 (0-2) Gatty Zduńska Wola z FC Toruń w 25. kolejce Ekstraklasy.


www.bielsko.biala.pl - Rywale przegrali, Rekord mistrzem Polski!

Dzięki porażce Gatty Zduńska Wola tytuł mistrza kraju obronił Rekord. Bielski zespół zdobył tytuł mistrzowski po raz trzeci w historii. Biało-zieloni swoje spotkanie rozegrają jutro.


www.beskidzka24.pl - Rekord mistrzem Polski!

Futsaliści bielskiego Rekordu zostali mistrzami Polski.


www.clearex-chorzow.pl - Gratulacje

Gratulujemy piłkarzom Rekordu Bielsko – Biała wywalczenia mistrzostwa Polski i życzymy powodzenia w Pucharze UEFA.

 

ŁB/TP