Futsal

Futsal | 06-03-18

Dwa oblicza lidera – echa medialne

O toruńskim „dreszczowcu” z udziałem bielszczan w relacjach ogólnopolskich i lokalnych mediów.

Media o meczu FC Toruń – Rekord:

www.futsalekstraklasa.pl - Dwie połowy, jeden zwycięzca - Rekord

Jakże dwie odmienne połowy miał poniedziałkowy hit Futsal Ekstraklasy w Toruniu. Po pierwszych dwudziestu minutach zanosiło się na kolejne dwucyfrowe zwycięstwo Rekordu, natomiast w ostatnich sekundach spotkania wydawało się, że bielszczanie mogą stracić pierwsze punkty w tym sezonie. Sensacji nie było, ale poziom meczu nie zawiódł.


www.futsalekstraklasa.pl - 2:2 i Marcin wciąż przed Michalem

Hit ligi 5:6, ale w starciu najlepszych snajperów remis - 2:2. W szlagierowym meczu Futsal Ekstraklasy zarówno Marcin Mikołajewicz z FC Toruń, jak i Michal Seidler z Rekordu Bielsko-Biała strzelili po dwa gole. I na szczycie bez zmian: liderem wciąż Mikołajewicz.


www.sportowefakty.wp.pl - Futsal: Rekord blisko straty pierwszych punktów

Sporo emocji było w ostatnim meczu ekstraklasy futsalu. Rekord, lider rozgrywek, prowadził w Toruniu z FC już 5:0, ale pojedynek wygrał zaledwie jednym golem (6:5)


www.sport.onet.pl - Ekstraklasa futsalu: Goście lepsi w 16 kolejce

FC Toruń przegrał we własnej hali z broniącym mistrzostwa Polski bielskim Rekordem 5:6 (0:5) w poniedziałkowym meczu, kończącym 16 kolejkę futsalowej ekstraklasy. Wszystkie spotkania tej serii wygrali goście.


www.polsatsport.pl - Ekstraklasa futsalu: Zwycięstwa gości

FC Toruń przegrał we własnej hali z broniącym mistrzostwa Polski bielskim Rekordem 5:6 (0:5) w poniedziałkowym meczu, kończącym 16 kolejkę futsalowej ekstraklasy. Wszystkie spotkania tej serii wygrali goście.


www.sportowebeskidy.pl - Nerwówka na własne życzenie

Wydawać się mogło, że prowadzenie do przerwy 5:0 może być gwarantem spokojnej drugiej połowy. W futsalu dzieją się jednak czasami zaskakujące rzeczy, na całe szczęście "rekordziści" ostatecznie powrócili do Bielska-Białej z Torunia z trzema punktami. 


www.bielsko.biala.pl - Dwie twarze Rekordu, dominacja i nerwy

To były dwie zupełnie odmienne połowy w wykonaniu mistrzów Polski. W pierwszej futsalowcy Rekordu zmiażdżyli zespół przyjezdnych. W drugiej na parkiecie obserwowaliśmy niepotrzebną wojnę nerwów.


www.torun.wyborcza.pl - FC Toruń przespał pierwszą połowę, Rekord lepszy

Toruńscy futsaliści minimalnie przegrali z zespołem aktualnych mistrzów Polski z Bielska-Białej.


www.nowosci.com.pl - FC Toruń w pierwszej połowie meczu z Rekordem Bielsko-Biała był bezradny. W drugiej część było dużo lepiej [RELACJA, GALERIA]

Piłkarze FC Toruń przegrali po raz drugi w tym sezonie przed własną publicznością. Nasz zespół uległ Rekordowi Bielsko-Biała 5:6.


www.ddtorun.pl - Kanonada strzelecka, horror w końcówce. Od 0:5 do 5:6

Mnóstwo emocji przysporzył poniedziałkowy hit 16. kolejki Futsal Ekstraklasy pomiędzy FC Toruń a Rekordem Bielsko – Biała. Mecz zakończył się zwycięstwem przyjezdnych 6:5.


www.facebook.com -  Foto: Sławomir Kowalski (SK-Foto)


 Skrót spotkania


www.torunfc.pl - Być jak DR Jekyll i Mr Hyde

Podopieczni Łukasza Żebrowskiego, w meczu XVI kolejki Futsal Ekstraklasy ulegli liderowi tabeli, Rekordowi Bielsko-Biała 5:6.

 

ŁB/TP