Futsal

Futsal | 19-02-18

Echa medialne

O wizycie lidera Futsal Ekstraklasy w Wielkopolsce czytamy i oglądamy.

Skrót spotkania


www.futsalekstraklasa.pl - Faworyci górą

Nie było niespodzianek w sobotnich spotkaniach Futsal Ekstraklasy. Rekord na bardzo trudnym terenie w Pniewach dopisał do swego dorobku kolejne trzy punkty, większych problemów z odniesieniem zwycięstwa na własnym parkiecie nie miała również Gatta.


www.sportowefakty.wp.pl - Futsal: Wysokie wygrane mistrza i wicemistrza

Bez problemów swoje sobotnie mecze w lidze futsalu wygrały mistrz Polski Rekord Bielsko-Biała oraz wicemistrz Gatta Active Zduńska Wola. Drużyny stopniowo powiększają przewagę nad resztą stawki.


www.beskidzka4.pl - Rekord nie zwalnia tempa

Rekord wrócił do rywalizacji po przerwie na zmagania reprezentacji. Lider ze stolicy Podbeskidzia utrzymał wysoką formę sprzed pauzy i na wyjeździe ograł bez straty gola Red Dragons Pniewy. Dwie bramki dla bielskiej ekipy zdobył Oleksandr Bondar.


www.bielsko.biala.pl - Nikt ich nie zatrzyma, Rekord idzie jak burza

Jako lider i zespół niepokonany jeszcze w tym sezonie przystopowała do tego spotkania drużyna Rekordu. Biało-zieloni udźwignęli presję tego spotkania i pewnie sięgnęli po kolejne trzy punkty.


www.sportowebeskidy.pl - Coś niesamowitego

Tak grają ci najlepsi, bo z pewnością w Polsce nie ma nikogo aktualnie, kto mógłby zagrozić hegemonii Rekordu w Futsal Ekstraklasie. Bielszczanie pokonując drużynę z Pniew odnieśli 14 (!) zwycięstwo z rzędu.


fot. Robert Poczekaj - pniewy24.pl - Galeria


www.futsalpniewy.pl - Mistrz Polski okazał się za silny

Nie sprawiliśmy niespodzianki w spotkaniu z aktualnym Mistrzem Polski, Rekordem Bielsko-Biała, przegrywając spotkanie 0:4. Wynik oczywiście nie oddaje w pełni przebiegu gry, bo w sobotni wieczór oglądaliśmy w pniewskiej hali dobre widowisko.

 

TP i ŁB/foto: Michalina Sławińska