Futsal

Futsal | 07-11-17

Przy nadkomplecie – video

Po brzegi wypełnione trybuny hali w Słomnikach, emocjonujące widowisko, no i przede wszystkim wygrana lidera Futsal Ekstraklasy!

O wydarzeniach poniedziałkowego wieczoru i zwycięstwie bielszczan nad miejscową Lex Kancelarią, w pomeczowych opiniach Rafała Franza oraz trenerów – Miłosza Kocota i Andrzeja Szłapy.

Rekord TV/TP/foto: Paweł Mruczek

Media po meczu Lex Kancelaria – Rekord:

Galeria BTS Rekord autorstwa Pawła Mruczka - TUTAJ


www.futsalekstraklasa.pl - Michał strzela, Michał też. Rekord bije i rządzi

Panowanie Rekordu Bielsko-Biała w Futsal Ekstraklasie trwa. Dziś podopieczni trenera Andrzeja Szłapy łatwo pokonali 4:1 w Słomnikach drugą przed tą kolejką LEX Kancelarię.


www.sportowefakty.wp.pl - Futsal: Mistrz wciąż nie traci punktów

W meczu kończącym 6. kolejkę spotkań ekstraklasy futsalu nie było niespodzianki. Obrońca tytułu Rekord bez większych problemów pokonał na wyjeździe beniaminka, dotychczasowego wicelidera, Lex Kancelarię Słomniki 4:1.


www.sportowebeskidy.pl - Nie ma na nich mocnych

Drużyna ze Słomnik uchodząca za jednego z faworytów Futsal Ekstraklasy nie dała rady zatrzymać będących w niesamowitej formie "rekordzistów".


www.beskidzka24.pl - Kolejny rywal padł w konfrontacji z Rekordem

Rekord znów udowodnił wyższość nad rywalem z krajowego podwórka.


www.lexkancelariaslomniki.futbolowo.pl - Jeszcze nie tym razem. Lex - Rekord 1:4

Poniedziałkowy wieczór, telewizja i hala wypełniona po brzegi. Sceneria do wczorajszego meczu z Rekordem Bielsko Biała była wręcz idealna. Wyzwanie jakie stało przed podopiecznymi Miłosza Kocota było największe z dotychczasowych. Mimo atutu własnej hali, która do wczoraj była niezdobyta w ligowych spotkaniach, przed zawodnikami spod szyldu LEXA kreowało się zadanie z kategorii tych arcytrudnych. Oczywiście wszyscy mieli w pamięci, że Słomniczanie specjalizują się w wykonywaniu takich zadań dlatego z nadzieją patrzono w przyszłość. (https://lexkancelariaslomniki.futbolowo.pl)


www.sport.interia.pl - Lex Kancelaria Słomniki - Rekord Bielsko-Biała 1-4 w futsalowej ekstraklasie

Rekord Bielsko-Biała pokonał na wyjeździe Lex Kancelarię Słomniki 4-1 w poniedziałkowym meczu kończącym 6. kolejkę futsalowej ekstraklasy.

ŁB/TP