Futsal

Futsal | 22-09-20

Kadrowicze w izolacji

W minioną niedzielę miało dobiec końca zgrupowanie futsalowej kadry w Szamotułach.

Niestety, reprezentacyjny obóz przedłużył się z powodu, o którym czytamy w oficjalnym komunikacie, zamieszczonym przez serwis Łączy Nas Piłka. Tym samym kadrowicze znaleźli się na kwarantannie, aż do kolejnej serii badań, które mają zostać przeprowadzone w najbliższy czwartek oraz przedstawienia ich wyników. Wśród odizolowanych jest duet „rekordzistów” – Michał Kubik i Bartłomiej Nawrat (na zdjęciu), z którymi mieliśmy okazję telefonicznie porozmawiać. – Spokój, cisza, trochę nudy i wyczekiwanie na czwartkowe badania – skrótowo opisuje nastroje kadrowiczów popularny „Siwy”. – Jesteśmy w pełnej izolacji, nie opuszczamy hotelu. Najważniejsze, że nikt nie zdradza objawów choroby – podkreśla kapitan reprezentacji Polski.

- Takie czasy, musimy się jakoś do tego wszystkiego przyzwyczaić, jakoś z tym żyć – przyznaje Bartłomiej Nawrat. – Dziękujemy za głosy wsparcia od naszych bliskich i znajomych. Sposoby na nudę? Trenować nie możemy, ale staramy się coś tam robić indywidualnie, na miarę możliwości i we własnym zakresie. Czekamy na czwartek! – kończy bramkarz Rekordu i reprezentacji kraju.

Jak nigdy te życzenia dla wszystkich kadrowiczów oraz sztabu trenersko-organizacyjnego nabierają szczególnego znaczenia, Panowie – zdrowia!!!

TP/foto-archiwum: PM