Futsal

Futsal | 10-08-20

Pod nowym szyldem

Statscore Futsal Ekstraklasa, pod taką nazwą toczyć się będzie ligowa rywalizacja przez dwa najbliższe sezony.

Posiadanie sponsora, który wprowadza swoją markę do nazwy rozgrywek, to kolejny etap profesjonalizacji i rozwoju każdej ligi z dużymi ambicjami. Nie inaczej jest w tym przypadku. Po rozbudowie oprawy medialnej meczów najlepszej ligi futsalowej w kraju i dodaniu profesjonalnych oficjalnych statystyk w poprzednim sezonie (ich dostawcą jest właśnie Statscore), Futsal Ekstraklasa zrobiła następny krok, czytamy na futsalekstraklasa.pl.

- Rozmowy rozpoczęliśmy już rok temu - powiedział Maciej Karczyński, prezes Futsal Ekstraklasy. - Od początku chcemy razem budować przyszłość. Pierwszym etapem było wprowadzenie statystyk do ligi, które zawsze podnoszą wartość dyscypliny. Dziś pokazujemy, że mimo trudnego okresu, chcemy iść razem w dobrą stronę. Bardzo dziękuję za obdarzenie zaufaniem Futsal Ekstraklasy. Wiem, że zostaliśmy docenieni za pracę ostatnich lat, gdzie zauważono budowanie naszej marki na polskim rynku. Statscore wybrał nas, mimo zakusów innych dyscyplin w Polsce. To bardzo duże wyróżnienie.

Jako sponsor tytularny Statscore będzie pojawiał się nie tylko w nazwie rozgrywek, ale również w jej zintegrowanym, nowym logotypie, obecnym na stronie organizatora, a także koszulkach klubowych i w wielu miejscach hal, w których rozgrywane są mecze.

Więcej na ten temat – tutaj.

źródło: futsalekstraklasa.pl

dodał: TP