Futsal

Futsal | 21-05-19

Mistrzowie Polski z zaproszeniem dla kibiców

Niemożliwe nie istnieje, dowiedli tego „rekordziści” w dobiegającym finału sezonie.

Nie dość, że powtórzyli wszystkie ubiegłoroczne będące ich udziałem osiągnięcia, to jeszcze dołożyli coś więcej. Po kolei: Superpuchar, Puchar Polski, mistrzostwo kraju zagwarantowane na kilka serii przed końcem rozgrywek Futsal Ekstraklasy, ale przede wszystkim brawurowy przemarsz przez futsalową Europę. W fazie Elite Round dzisiejszej UEFA Futsal Champions League polskiego zespołu nie widziano od dawna. Po udanych, zwycięskich bojach biało-zieloni przedarli się przez eliminacyjne szranki w Ligi Mistrzów w turniejach w Bielsku-Białej i łotewskiej Jełgawie, by dotrzeć aż do stolicy Katalonii – Barcelony. Być w gronie 16-stu najlepszych drużyn w Europie, to jest coś! Równie dynamicznie futsalowcy Rekordu poczynali sobie na krajowych parkietach, czego dowodem m.in. jedna z wielu imponujących statystyk ligowych, bilans bramkowy – 154:60. Ofensywa zatem gwarantowana.

Koronacja Mistrzów Polski – pod takim hasłem odbędzie się ostatni mecz Futsal Ekstraklasy, w sezonie 2018/2019. Impreza, jak na jej rangę przystało odbędzie się w hali, która będzie w stanie pomieścić wszystkich sympatyków naszego klubu - „Pod Dębowcem”. Organizatorzy przedsięwzięcia, a przede wszystkim sami zawodnicy wierzą, iż będzie Was niemniej, niż przed rokiem (na zdjęciu), w wielkim finale z Gattą Active. Zapraszamy zatem całe rodziny, nie zabraknie bowiem atrakcji dla najmłodszych, dla których przygotowane zostaną zabawy w... biało-zielonych barwach.  Po finałowym meczu, w którym rywalem biało-zielonych będzie nowo kreowany wicemistrz Polski – FC Toruń, odbędzie się mistrzowska ceremonia, podczas której uhonorowane zostaną obie drużyny, najlepsze w tegorocznych rozgrywkach.

Początek meczu w niedzielę, 26 maja br., o godzinie 18:00. Bramy obiektu będą otwarte godzinę przed spotkaniem. Na zakończenie sezonu prezent dla kibiców od naszego klubu – na mecz będzie można wejść nieodpłatnie, a okolicznościowe bilety-gadżety, będą czekać na wszystkich Państwa w kasach hali przy ul. Karbowej 26. Zanosi się na „wielkie, fustsalowe wesele”!

TP/MH/foto: MŁ