Terminarz

1 kolejka
13-08-2016 17:00 Zamek Grodziec 0 : 1 Orzeł Kozy
14-08-2016 11:00 Groń Bujaków 3 : 2 Słowian Łodygowice
14-08-2016 16:00 Rotuz-Bronów 2 : 1 Sokół Zabrzeg
14-08-2016 17:00 Żar Międzybrodzie 7 : 1 Halny Kalna
14-08-2016 17:00 Ligota Centrum 5 : 5 Sokół Hecznarowice
18-08-2016 18:00 Rekord II Bielsko-Biała 4 : 0 GLKS II Wilkowice
2 kolejka
20-08-2016 16:00 Orzeł Kozy 1 : 0 Groń Bujaków
20-08-2016 17:00 Słowian Łodygowice 0 : 6 Ligota Centrum
21-08-2016 11:00 Czarni II Jaworze 2 : 5 Sokół Hecznarowice
21-08-2016 12:00 GLKS II Wilkowice 1 : 0 Halny Kalna
21-08-2016 16:00 Żar Międzybrodzie 1 : 1 Rotuz-Bronów
21-08-2016 17:00 Sokół Zabrzeg 1 : 4 Zamek Grodziec
3 kolejka
27-08-2016 17:00 Zamek Grodziec 2 : 1 Żar Międzybrodzie
27-08-2016 17:00 Sokół Hecznarowice 11 : 0 Słowian Łodygowice
28-08-2016 11:00 Groń Bujaków 7 : 2 Sokół Zabrzeg
28-08-2016 13:00 Rekord II Bielsko-Biała 15 : 0 Czarni II Jaworze
28-08-2016 16:00 Rotuz-Bronów 3 : 1 GLKS II Wilkowice
28-08-2016 17:00 Ligota Centrum 2 : 0 Orzeł Kozy
4 kolejka
03-09-2016 16:00 Orzeł Kozy 0 : 2 Sokół Hecznarowice
04-09-2016 11:00 Czarni II Jaworze 5 : 2 Słowian Łodygowice
04-09-2016 12:00 GLKS II Wilkowice 0 : 8 Zamek Grodziec
04-09-2016 16:00 Rekord II Bielsko-Biała 5 : 0 Halny Kalna
04-09-2016 16:00 Ligota Centrum 0 : 3 Sokół Zabrzeg
04-09-2016 16:00 Żar Międzybrodzie 5 : 2 Groń Bujaków
5 kolejka
10-09-2016 16:00 Halny Kalna 4 : 2 Czarni II Jaworze
10-09-2016 16:00 Sokół Hecznarowice 1 : 0 Sokół Zabrzeg
10-09-2016 16:00 Słowian Łodygowice 4 : 2 Orzeł Kozy
11-09-2016 11:00 Groń Bujaków 6 : 2 GLKS II Wilkowice
11-09-2016 13:00 Rotuz-Bronów 2 : 7 Rekord II Bielsko-Biała
11-09-2016 16:00 Ligota Centrum 6 : 0 Żar Międzybrodzie
6 kolejka
17-09-2016 14:00 Rekord II Bielsko-Biała 1 : 1 Zamek Grodziec
17-09-2016 16:00 Halny Kalna 0 : 6 Rotuz-Bronów
18-09-2016 11:00 Czarni II Jaworze 3 : 0 Orzeł Kozy
18-09-2016 12:00 GLKS II Wilkowice 1 : 5 Ligota Centrum
18-09-2016 16:00 Sokół Zabrzeg 1 : 2 Słowian Łodygowice
18-09-2016 16:00 Żar Międzybrodzie 2 : 2 Sokół Hecznarowice
7 kolejka
24-09-2016 16:00 Sokół Hecznarowice 2 : 0 GLKS II Wilkowice
24-09-2016 16:00 Słowian Łodygowice 0 : 3 Żar Międzybrodzie
24-09-2016 16:00 Zamek Grodziec 4 : 2 Halny Kalna
24-09-2016 16:00 Orzeł Kozy 3 : 1 Sokół Zabrzeg
25-09-2016 11:00 Groń Bujaków 2 : 9 Rekord II Bielsko-Biała
25-09-2016 16:00 Rotuz-Bronów 0 : 2 Czarni II Jaworze
8 kolejka
01-10-2016 15:00 Halny Kalna 2 : 2 Groń Bujaków
02-10-2016 11:00 Czarni II Jaworze 2 : 1 Sokół Zabrzeg
02-10-2016 12:00 GLKS II Wilkowice 2 : 0 Słowian Łodygowice
02-10-2016 15:00 Żar Międzybrodzie 7 : 0 Orzeł Kozy
02-10-2016 15:00 Rotuz-Bronów 3 : 1 Zamek Grodziec
02-10-2016 15:00 Rekord II Bielsko-Biała 5 : 0 Ligota Centrum
9 kolejka
08-10-2016 15:00 Sokół Hecznarowice 1 : 1 Rekord II Bielsko-Biała
08-10-2016 15:00 Zamek Grodziec 1 : 3 Czarni II Jaworze
08-10-2016 15:00 Orzeł Kozy 5 : 1 GLKS II Wilkowice
09-10-2016 11:00 Groń Bujaków 1 : 5 Rotuz-Bronów
09-10-2016 15:00 Sokół Zabrzeg 1 : 3 Żar Międzybrodzie
09-10-2016 15:00 Ligota Centrum 3 : 2 Halny Kalna
10 kolejka
15-10-2016 15:00 Zamek Grodziec 2 : 1 Groń Bujaków
15-10-2016 15:00 Halny Kalna 1 : 3 Sokół Hecznarowice
16-10-2016 11:00 Czarni II Jaworze 11 : 2 Żar Międzybrodzie
16-10-2016 12:00 GLKS II Wilkowice 1 : 2 Sokół Zabrzeg
16-10-2016 15:00 Rotuz-Bronów 4 : 0 Ligota Centrum
16-10-2016 15:00 Rekord II Bielsko-Biała 8 : 0 Słowian Łodygowice
11 kolejka
22-10-2016 15:00 Sokół Hecznarowice 2 : 4 Rotuz-Bronów
22-10-2016 15:00 Słowian Łodygowice 1 : 2 Halny Kalna
22-10-2016 15:00 Orzeł Kozy 0 : 0 Rekord II Bielsko-Biała
23-10-2016 15:00 Groń Bujaków 3 : 1 Czarni II Jaworze
23-10-2016 15:00 Ligota Centrum 0 : 0 Zamek Grodziec
23-10-2016 15:00 Żar Międzybrodzie 6 : 3 GLKS II Wilkowice
12 kolejka
29-10-2016 15:00 Zamek Grodziec 0 : 3 Sokół Hecznarowice
29-10-2016 15:00 Halny Kalna 2 : 3 Orzeł Kozy
30-10-2016 11:00 Czarni II Jaworze 6 : 2 GLKS II Wilkowice
30-10-2016 11:00 Groń Bujaków 2 : 0 Ligota Centrum
30-10-2016 14:00 Rekord II Bielsko-Biała 6 : 0 Sokół Zabrzeg
30-10-2016 15:00 Rotuz-Bronów 10 : 0 Słowian Łodygowice
13 kolejka
05-11-2016 14:00 Słowian Łodygowice 0 : 3 Zamek Grodziec
05-11-2016 14:00 Orzeł Kozy 2 : 1 Rotuz-Bronów
05-11-2016 14:00 Sokół Hecznarowice 3 : 1 Groń Bujaków
05-11-2016 14:00 Żar Międzybrodzie 2 : 5 Rekord II Bielsko-Biała
06-11-2016 14:00 Ligota Centrum 1 : 4 Czarni II Jaworze
06-11-2016 14:00 Sokół Zabrzeg 1 : 3 Halny Kalna
14 kolejka
25-03-2017 00:00 GLKS II Wilkowice 0 : 3 Rekord II Bielsko-Biała
25-03-2017 15:00 Słowian Łodygowice 1 : 5 Groń Bujaków
25-03-2017 15:00 Sokół Hecznarowice 2 : 1 Ligota Centrum
25-03-2017 15:00 Halny Kalna 0 : 4 Żar Międzybrodzie
25-03-2017 15:00 Sokół Zabrzeg 2 : 2 Rotuz-Bronów
25-03-2017 15:00 Orzeł Kozy 1 : 1 Zamek Grodziec
15 kolejka
01-04-2017 00:00 Halny Kalna 3 : 0 GLKS II Wilkowice
01-04-2017 16:00 Zamek Grodziec 1 : 1 Sokół Zabrzeg
01-04-2017 16:00 Sokół Hecznarowice 2 : 2 Czarni II Jaworze
01-04-2017 16:00 Rotuz-Bronów 5 : 0 Żar Międzybrodzie
01-04-2017 16:00 Ligota Centrum 4 : 2 Słowian Łodygowice
02-04-2017 11:00 Groń Bujaków 4 : 0 Orzeł Kozy
16 kolejka
08-04-2017 00:00 GLKS II Wilkowice 0 : 3 Rotuz-Bronów
08-04-2017 16:00 Sokół Zabrzeg 3 : 4 Groń Bujaków
08-04-2017 16:00 Orzeł Kozy 2 : 0 Ligota Centrum
08-04-2017 16:00 Słowian Łodygowice 0 : 2 Sokół Hecznarowice
09-04-2017 11:00 Czarni II Jaworze 0 : 5 Rekord II Bielsko-Biała
09-04-2017 16:00 Żar Międzybrodzie 1 : 1 Zamek Grodziec
17 kolejka
22-04-2017 00:00 Zamek Grodziec 3 : 0 GLKS II Wilkowice
22-04-2017 15:00 Halny Kalna 0 : 8 Rekord II Bielsko-Biała
22-04-2017 17:00 Słowian Łodygowice 0 : 3 Czarni II Jaworze
22-04-2017 17:00 Sokół Hecznarowice 2 : 1 Orzeł Kozy
23-04-2017 11:00 Groń Bujaków 2 : 3 Żar Międzybrodzie
23-04-2017 17:00 Sokół Zabrzeg 1 : 3 Ligota Centrum
18 kolejka
29-04-2017 00:00 GLKS II Wilkowice 0 : 3 Groń Bujaków
29-04-2017 17:00 Orzeł Kozy 1 : 1 Słowian Łodygowice
29-04-2017 17:00 Żar Międzybrodzie 6 : 1 Ligota Centrum
30-04-2017 11:00 Czarni II Jaworze 0 : 1 Halny Kalna
30-04-2017 16:00 Rekord II Bielsko-Biała 0 : 0 Rotuz-Bronów
30-04-2017 17:00 Sokół Zabrzeg 2 : 3 Sokół Hecznarowice
19 kolejka
03-05-2017 00:00 Ligota Centrum 3 : 0 GLKS II Wilkowice
03-05-2017 17:00 Sokół Hecznarowice 2 : 1 Żar Międzybrodzie
03-05-2017 17:00 Zamek Grodziec 0 : 9 Rekord II Bielsko-Biała
03-05-2017 17:00 Orzeł Kozy 1 : 4 Czarni II Jaworze
03-05-2017 17:00 Rotuz-Bronów 3 : 2 Halny Kalna
03-05-2017 17:00 Słowian Łodygowice 1 : 2 Sokół Zabrzeg
20 kolejka
06-05-2017 17:00 Halny Kalna 0 : 5 Zamek Grodziec
07-05-2017 00:00 GLKS II Wilkowice 0 : 3 Sokół Hecznarowice
07-05-2017 11:00 Czarni II Jaworze 1 : 1 Rotuz-Bronów
07-05-2017 16:00 Rekord II Bielsko-Biała 3 : 0 Groń Bujaków
07-05-2017 17:00 Żar Międzybrodzie 9 : 0 Słowian Łodygowice
07-05-2017 17:00 Sokół Zabrzeg 1 : 2 Orzeł Kozy
21 kolejka
13-05-2017 00:00 Słowian Łodygowice 3 : 0 GLKS II Wilkowice
13-05-2017 17:00 Orzeł Kozy 0 : 7 Żar Międzybrodzie
13-05-2017 17:00 Ligota Centrum 2 : 3 Rekord II Bielsko-Biała
13-05-2017 17:00 Zamek Grodziec 0 : 2 Rotuz-Bronów
14-05-2017 11:00 Groń Bujaków 3 : 4 Halny Kalna
14-05-2017 17:00 Sokół Zabrzeg 1 : 2 Czarni II Jaworze
22 kolejka
20-05-2017 00:00 GLKS II Wilkowice 0 : 3 Orzeł Kozy
20-05-2017 17:00 Żar Międzybrodzie 7 : 3 Sokół Zabrzeg
20-05-2017 17:00 Rotuz-Bronów 2 : 0 Groń Bujaków
20-05-2017 17:00 Halny Kalna 2 : 3 Ligota Centrum
21-05-2017 11:00 Czarni II Jaworze 0 : 2 Zamek Grodziec
21-05-2017 15:30 Rekord II Bielsko-Biała 3 : 1 Sokół Hecznarowice
23 kolejka
27-05-2017 17:00 Ligota Centrum 2 : 3 Rotuz-Bronów
27-05-2017 17:00 Żar Międzybrodzie 6 : 2 Czarni II Jaworze
27-05-2017 17:00 Sokół Hecznarowice 2 : 1 Halny Kalna
28-05-2017 00:00 Sokół Zabrzeg 3 : 0 GLKS II Wilkowice
28-05-2017 11:00 Groń Bujaków 4 : 1 Zamek Grodziec
28-05-2017 16:00 Słowian Łodygowice 1 : 9 Rekord II Bielsko-Biała
24 kolejka
03-06-2017 17:00 Rotuz-Bronów 2 : 2 Sokół Hecznarowice
03-06-2017 17:00 Halny Kalna 1 : 3 Słowian Łodygowice
03-06-2017 17:00 Zamek Grodziec 6 : 1 Ligota Centrum
04-06-2017 00:00 GLKS II Wilkowice 0 : 3 Żar Międzybrodzie
04-06-2017 11:00 Czarni II Jaworze 2 : 2 Groń Bujaków
04-06-2017 15:00 Rekord II Bielsko-Biała 2 : 0 Orzeł Kozy
25 kolejka
11-06-2017 15:00 Sokół Zabrzeg 1 : 3 Rekord II Bielsko-Biała
11-06-2017 16:00 Orzeł Kozy 1 : 0 Halny Kalna
11-06-2017 16:00 Słowian Łodygowice 1 : 5 Rotuz-Bronów
11-06-2017 16:00 Sokół Hecznarowice 3 : 1 Zamek Grodziec
11-06-2017 16:00 Ligota Centrum 4 : 4 Groń Bujaków
12-06-2017 16:00 GLKS II Wilkowice 3 : 0 Czarni II Jaworze
26 kolejka
17-06-2017 14:00 Czarni II Jaworze 2 : 2 Ligota Centrum
17-06-2017 16:00 Halny Kalna 1 : 2 Sokół Zabrzeg
17-06-2017 16:00 Rekord II Bielsko-Biała 7 : 0 Żar Międzybrodzie
17-06-2017 16:00 Groń Bujaków 1 : 3 Sokół Hecznarowice
17-06-2017 16:00 Zamek Grodziec 9 : 1 Słowian Łodygowice
17-06-2017 16:00 Rotuz-Bronów 5 : 3 Orzeł Kozy