TERMINARZ - 3 Liga

Kolejka 1

25.07.2014 19:00 RKS Skra Częstochowa - BKS Bielsko-Biala
26.07.2014 17:00 Pniówek Pawłowice - TS Szombierki Bytom
26.07.2014 17:00 Polonia Łaziska Górne - OKS Odra Opole
26.07.2014 17:00 MKS Ruch Zdzieszowice - KS Polonia Bytom
26.07.2014 17:00 Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze SSA
26.07.2014 17:00 LKS Skalnik Gracze - Ruch II Chorzów SA
26.07.2014 17:00 Rekord Bielsko-Biała - KS Małapanew Ozimek
26.07.2014 17:00 GKS Piast SA II Gliwice - Grunwald Ruda Śląska
26.07.2014 17:00 LZS Swornica Czarnowąsy - LKS Czaniec
26.07.2014 17:00 GKS 1962 Jastrzębie - Górnik Wesoła

Kolejka 2

30.07.2014 17:00 BKS Bielsko-Biala - GKS 1962 Jastrzębie
02.08.2014 11:00 TS Szombierki Bytom - Polonia Łaziska Górne
02.08.2014 17:00 LKS Czaniec - Górnik Wesoła
02.08.2014 17:00 Grunwald Ruda Śląska - LZS Swornica Czarnowąsy
02.08.2014 17:00 KS Małapanew Ozimek - GKS Piast SA II Gliwice
02.08.2014 17:00 LKS Skalnik Gracze - Rekord Bielsko-Biała
02.08.2014 17:00 Górnik II Zabrze SSA - Ruch II Chorzów SA
02.08.2014 17:00 KS Polonia Bytom - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
02.08.2014 17:00 OKS Odra Opole - MKS Ruch Zdzieszowice
02.08.2014 17:00 RKS Skra Częstochowa - Pniówek Pawłowice

Kolejka 3

06.08.2014 18:00 Pniówek Pawłowice - BKS Bielsko-Biala
06.08.2014 18:00 Polonia Łaziska Górne - RKS Skra Częstochowa
06.08.2014 18:00 MKS Ruch Zdzieszowice - TS Szombierki Bytom
06.08.2014 18:00 Podbeskidzie II Bielsko-Biała - OKS Odra Opole
06.08.2014 18:00 Ruch II Chorzów SA - KS Polonia Bytom
06.08.2014 18:00 Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze SSA
06.08.2014 18:00 GKS Piast SA II Gliwice - LKS Skalnik Gracze
06.08.2014 18:00 LZS Swornica Czarnowąsy - KS Małapanew Ozimek
06.08.2014 18:00 Górnik Wesoła - Grunwald Ruda Śląska
06.08.2014 18:00 GKS 1962 Jastrzębie - LKS Czaniec

Kolejka 4

09.08.2014 17:00 BKS Bielsko-Biala - LKS Czaniec
09.08.2014 17:00 Grunwald Ruda Śląska - GKS 1962 Jastrzębie
09.08.2014 17:00 KS Małapanew Ozimek - Górnik Wesoła
09.08.2014 17:00 LKS Skalnik Gracze - LZS Swornica Czarnowąsy
09.08.2014 17:00 Górnik II Zabrze SSA - GKS Piast SA II Gliwice
09.08.2014 17:00 OKS Odra Opole - Ruch II Chorzów SA
09.08.2014 17:00 TS Szombierki Bytom - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
09.08.2014 17:00 RKS Skra Częstochowa - MKS Ruch Zdzieszowice
09.08.2014 17:00 Pniówek Pawłowice - Polonia Łaziska Górne
10.08.2014 18:00 KS Polonia Bytom - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 5

16.08.2014 17:00 Polonia Łaziska Górne - BKS Bielsko-Biala
16.08.2014 17:00 MKS Ruch Zdzieszowice - Pniówek Pawłowice
16.08.2014 17:00 Podbeskidzie II Bielsko-Biała - RKS Skra Częstochowa
16.08.2014 17:00 Ruch II Chorzów SA - TS Szombierki Bytom
16.08.2014 17:00 Rekord Bielsko-Biała - OKS Odra Opole
16.08.2014 17:00 GKS Piast SA II Gliwice - KS Polonia Bytom
16.08.2014 17:00 LZS Swornica Czarnowąsy - Górnik II Zabrze SSA
16.08.2014 17:00 Górnik Wesoła - LKS Skalnik Gracze
16.08.2014 17:00 GKS 1962 Jastrzębie - KS Małapanew Ozimek
16.08.2014 17:00 LKS Czaniec - Grunwald Ruda Śląska

Kolejka 6

20.08.2014 17:00 TS Szombierki Bytom - Rekord Bielsko-Biała
20.08.2014 18:00 BKS Bielsko-Biala - Grunwald Ruda Śląska
20.08.2014 18:00 KS Małapanew Ozimek - LKS Czaniec
20.08.2014 18:00 LKS Skalnik Gracze - GKS 1962 Jastrzębie
20.08.2014 18:00 Górnik II Zabrze SSA - Górnik Wesoła
20.08.2014 18:00 KS Polonia Bytom - LZS Swornica Czarnowąsy
20.08.2014 18:00 OKS Odra Opole - GKS Piast SA II Gliwice
20.08.2014 18:00 RKS Skra Częstochowa - Ruch II Chorzów SA
20.08.2014 18:00 Pniówek Pawłowice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
20.08.2014 18:00 Polonia Łaziska Górne - MKS Ruch Zdzieszowice

Kolejka 7

23.08.2014 17:00 MKS Ruch Zdzieszowice - BKS Bielsko-Biala
23.08.2014 17:00 Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Polonia Łaziska Górne
23.08.2014 17:00 Ruch II Chorzów SA - Pniówek Pawłowice
23.08.2014 17:00 GKS Piast SA II Gliwice - TS Szombierki Bytom
23.08.2014 17:00 LZS Swornica Czarnowąsy - OKS Odra Opole
23.08.2014 17:00 Górnik Wesoła - KS Polonia Bytom
23.08.2014 17:00 GKS 1962 Jastrzębie - Górnik II Zabrze SSA
23.08.2014 17:00 LKS Czaniec - LKS Skalnik Gracze
23.08.2014 17:00 Grunwald Ruda Śląska - KS Małapanew Ozimek
23.08.2014 19:00 RKS Skra Częstochowa - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 8

30.08.2014 17:00 KS Małapanew Ozimek - BKS Bielsko-Biala
30.08.2014 17:00 LKS Skalnik Gracze - Grunwald Ruda Śląska
30.08.2014 17:00 Górnik II Zabrze SSA - LKS Czaniec
30.08.2014 17:00 KS Polonia Bytom - GKS 1962 Jastrzębie
30.08.2014 17:00 OKS Odra Opole - Górnik Wesoła
30.08.2014 17:00 TS Szombierki Bytom - LZS Swornica Czarnowąsy
30.08.2014 17:00 RKS Skra Częstochowa - GKS Piast SA II Gliwice
30.08.2014 17:00 Polonia Łaziska Górne - Ruch II Chorzów SA
30.08.2014 17:00 MKS Ruch Zdzieszowice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
31.08.2014 17:00 Pniówek Pawłowice - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 9

06.09.2014 11:00 Grunwald Ruda Śląska - Górnik II Zabrze SSA
06.09.2014 16:30 Podbeskidzie II Bielsko-Biała - BKS Bielsko-Biala
06.09.2014 16:30 Ruch II Chorzów SA - MKS Ruch Zdzieszowice
06.09.2014 16:30 GKS Piast SA II Gliwice - Pniówek Pawłowice
06.09.2014 16:30 LZS Swornica Czarnowąsy - RKS Skra Częstochowa
06.09.2014 16:30 Górnik Wesoła - TS Szombierki Bytom
06.09.2014 16:30 LKS Czaniec - KS Polonia Bytom
06.09.2014 16:30 KS Małapanew Ozimek - LKS Skalnik Gracze
06.09.2014 17:30 GKS 1962 Jastrzębie - OKS Odra Opole
07.09.2014 16:30 Rekord Bielsko-Biała - Polonia Łaziska Górne

Kolejka 10

13.09.2014 16:00 BKS Bielsko-Biala - LKS Skalnik Gracze
13.09.2014 16:00 Górnik II Zabrze SSA - KS Małapanew Ozimek
13.09.2014 16:00 KS Polonia Bytom - Grunwald Ruda Śląska
13.09.2014 16:00 OKS Odra Opole - LKS Czaniec
13.09.2014 16:00 TS Szombierki Bytom - GKS 1962 Jastrzębie
13.09.2014 16:00 Pniówek Pawłowice - LZS Swornica Czarnowąsy
13.09.2014 16:00 Polonia Łaziska Górne - GKS Piast SA II Gliwice
13.09.2014 16:00 MKS Ruch Zdzieszowice - Rekord Bielsko-Biała
13.09.2014 16:00 Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Ruch II Chorzów SA
13.09.2014 18:00 RKS Skra Częstochowa - Górnik Wesoła

Kolejka 11

20.09.2014 11:00 Grunwald Ruda Śląska - OKS Odra Opole
20.09.2014 16:00 Ruch II Chorzów SA - BKS Bielsko-Biala
20.09.2014 16:00 Rekord Bielsko-Biała - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
20.09.2014 16:00 GKS Piast SA II Gliwice - MKS Ruch Zdzieszowice
20.09.2014 16:00 LZS Swornica Czarnowąsy - Polonia Łaziska Górne
20.09.2014 16:00 Górnik Wesoła - Pniówek Pawłowice
20.09.2014 16:00 GKS 1962 Jastrzębie - RKS Skra Częstochowa
20.09.2014 16:00 KS Polonia Bytom - KS Małapanew Ozimek
20.09.2014 16:00 LKS Skalnik Gracze - Górnik II Zabrze SSA
21.09.2014 16:00 LKS Czaniec - TS Szombierki Bytom

Kolejka 12

27.09.2014 11:00 TS Szombierki Bytom - Grunwald Ruda Śląska
27.09.2014 15:00 BKS Bielsko-Biala - Górnik II Zabrze SSA
27.09.2014 15:00 KS Polonia Bytom - LKS Skalnik Gracze
27.09.2014 15:00 OKS Odra Opole - KS Małapanew Ozimek
27.09.2014 15:00 RKS Skra Częstochowa - LKS Czaniec
27.09.2014 15:00 Pniówek Pawłowice - GKS 1962 Jastrzębie
27.09.2014 15:00 Polonia Łaziska Górne - Górnik Wesoła
27.09.2014 15:00 MKS Ruch Zdzieszowice - LZS Swornica Czarnowąsy
27.09.2014 15:00 Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS Piast SA II Gliwice
27.09.2014 15:00 Ruch II Chorzów SA - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 13

04.10.2014 15:00 Rekord Bielsko-Biała - BKS Bielsko-Biala
04.10.2014 15:00 GKS Piast SA II Gliwice - Ruch II Chorzów SA
04.10.2014 15:00 LZS Swornica Czarnowąsy - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
04.10.2014 15:00 Górnik Wesoła - MKS Ruch Zdzieszowice
04.10.2014 15:00 GKS 1962 Jastrzębie - Polonia Łaziska Górne
04.10.2014 15:00 LKS Czaniec - Pniówek Pawłowice
04.10.2014 15:00 Grunwald Ruda Śląska - RKS Skra Częstochowa
04.10.2014 15:00 KS Małapanew Ozimek - TS Szombierki Bytom
04.10.2014 15:00 LKS Skalnik Gracze - OKS Odra Opole
04.10.2014 15:00 Górnik II Zabrze SSA - KS Polonia Bytom

Kolejka 14

11.10.2014 15:00 BKS Bielsko-Biala - KS Polonia Bytom
11.10.2014 15:00 OKS Odra Opole - Górnik II Zabrze SSA
11.10.2014 15:00 TS Szombierki Bytom - LKS Skalnik Gracze
11.10.2014 15:00 Pniówek Pawłowice - Grunwald Ruda Śląska
11.10.2014 15:00 Polonia Łaziska Górne - LKS Czaniec
11.10.2014 15:00 MKS Ruch Zdzieszowice - GKS 1962 Jastrzębie
11.10.2014 15:00 Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Górnik Wesoła
11.10.2014 15:00 Ruch II Chorzów SA - LZS Swornica Czarnowąsy
11.10.2014 15:00 Rekord Bielsko-Biała - GKS Piast SA II Gliwice
11.10.2014 17:00 RKS Skra Częstochowa - KS Małapanew Ozimek

Kolejka 15

18.10.2014 15:00 GKS Piast SA II Gliwice - BKS Bielsko-Biala
18.10.2014 15:00 LZS Swornica Czarnowąsy - Rekord Bielsko-Biała
18.10.2014 15:00 Górnik Wesoła - Ruch II Chorzów SA
18.10.2014 15:00 GKS 1962 Jastrzębie - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
18.10.2014 15:00 LKS Czaniec - MKS Ruch Zdzieszowice
18.10.2014 15:00 Grunwald Ruda Śląska - Polonia Łaziska Górne
18.10.2014 15:00 KS Małapanew Ozimek - Pniówek Pawłowice
18.10.2014 15:00 LKS Skalnik Gracze - RKS Skra Częstochowa
18.10.2014 15:00 Górnik II Zabrze SSA - TS Szombierki Bytom
18.10.2014 15:00 KS Polonia Bytom - OKS Odra Opole

Kolejka 16

25.10.2014 14:30 BKS Bielsko-Biala - OKS Odra Opole
25.10.2014 14:30 TS Szombierki Bytom - KS Polonia Bytom
25.10.2014 14:30 RKS Skra Częstochowa - Górnik II Zabrze SSA
25.10.2014 14:30 Pniówek Pawłowice - LKS Skalnik Gracze
25.10.2014 14:30 Polonia Łaziska Górne - KS Małapanew Ozimek
25.10.2014 14:30 MKS Ruch Zdzieszowice - Grunwald Ruda Śląska
25.10.2014 14:30 Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Czaniec
25.10.2014 14:30 Ruch II Chorzów SA - GKS 1962 Jastrzębie
25.10.2014 14:30 Rekord Bielsko-Biała - Górnik Wesoła
25.10.2014 14:30 GKS Piast SA II Gliwice - LZS Swornica Czarnowąsy

Kolejka 17

02.11.2014 13:00 LZS Swornica Czarnowąsy - BKS Bielsko-Biala
02.11.2014 13:00 Górnik Wesoła - GKS Piast SA II Gliwice
02.11.2014 13:00 GKS 1962 Jastrzębie - Rekord Bielsko-Biała
02.11.2014 13:00 LKS Czaniec - Ruch II Chorzów SA
02.11.2014 13:00 Grunwald Ruda Śląska - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
02.11.2014 13:00 KS Małapanew Ozimek - MKS Ruch Zdzieszowice
02.11.2014 13:00 LKS Skalnik Gracze - Polonia Łaziska Górne
02.11.2014 13:00 Górnik II Zabrze SSA - Pniówek Pawłowice
02.11.2014 13:00 KS Polonia Bytom - RKS Skra Częstochowa
02.11.2014 13:00 OKS Odra Opole - TS Szombierki Bytom

Kolejka 18

08.11.2014 13:00 BKS Bielsko-Biala - TS Szombierki Bytom
08.11.2014 13:00 RKS Skra Częstochowa - OKS Odra Opole
08.11.2014 13:00 Pniówek Pawłowice - KS Polonia Bytom
08.11.2014 13:00 Polonia Łaziska Górne - Górnik II Zabrze SSA
08.11.2014 13:00 MKS Ruch Zdzieszowice - LKS Skalnik Gracze
08.11.2014 13:00 Podbeskidzie II Bielsko-Biała - KS Małapanew Ozimek
08.11.2014 13:00 Ruch II Chorzów SA - Grunwald Ruda Śląska
08.11.2014 13:00 Rekord Bielsko-Biała - LKS Czaniec
08.11.2014 13:00 GKS Piast SA II Gliwice - GKS 1962 Jastrzębie
08.11.2014 13:00 LZS Swornica Czarnowąsy - Górnik Wesoła

Kolejka 19

11.11.2014 11:00 Grunwald Ruda Śląska - Rekord Bielsko-Biała
11.11.2014 13:00 GKS 1962 Jastrzębie - LZS Swornica Czarnowąsy
11.11.2014 13:00 LKS Czaniec - GKS Piast SA II Gliwice
11.11.2014 13:00 KS Małapanew Ozimek - Ruch II Chorzów SA
11.11.2014 13:00 LKS Skalnik Gracze - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
11.11.2014 13:00 Górnik II Zabrze SSA - MKS Ruch Zdzieszowice
11.11.2014 13:00 KS Polonia Bytom - Polonia Łaziska Górne
11.11.2014 13:00 OKS Odra Opole - Pniówek Pawłowice
11.11.2014 13:00 TS Szombierki Bytom - RKS Skra Częstochowa
11.11.2014 13:30 Górnik Wesoła - BKS Bielsko-Biala

Kolejka 20

15.11.2014 13:00 BKS Bielsko-Biala - RKS Skra Częstochowa
15.11.2014 13:00 TS Szombierki Bytom - Pniówek Pawłowice
15.11.2014 13:00 OKS Odra Opole - Polonia Łaziska Górne
15.11.2014 13:00 KS Polonia Bytom - MKS Ruch Zdzieszowice
15.11.2014 13:00 Górnik II Zabrze SSA - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
15.11.2014 13:00 LKS Skalnik Gracze - Ruch II Chorzów SA
15.11.2014 13:00 KS Małapanew Ozimek - Rekord Bielsko-Biała
15.11.2014 13:00 Grunwald Ruda Śląska - GKS Piast SA II Gliwice
15.11.2014 13:00 LKS Czaniec - LZS Swornica Czarnowąsy
15.11.2014 13:00 GKS 1962 Jastrzębie - Górnik Wesoła

Kolejka 21

22.11.2014 13:00 GKS 1962 Jastrzębie - BKS Bielsko-Biala
22.11.2014 13:00 Górnik Wesoła - LKS Czaniec
22.11.2014 13:00 LZS Swornica Czarnowąsy - Grunwald Ruda Śląska
22.11.2014 13:00 GKS Piast SA II Gliwice - KS Małapanew Ozimek
22.11.2014 13:00 Rekord Bielsko-Biała - LKS Skalnik Gracze
22.11.2014 13:00 Ruch II Chorzów SA - Górnik II Zabrze SSA
22.11.2014 13:00 Podbeskidzie II Bielsko-Biała - KS Polonia Bytom
22.11.2014 13:00 MKS Ruch Zdzieszowice - OKS Odra Opole
22.11.2014 13:00 Polonia Łaziska Górne - TS Szombierki Bytom
22.11.2014 13:00 Pniówek Pawłowice - RKS Skra Częstochowa

Następny mecz

1. kolejka III ligi opolsko-śląskiej
26.07.2014 r. godz. 17:00

-:-

Rekord Bielsko-B KS Małapanew Ozimek

poprzedni mecz

Towarzyski
23.07.2014 r.

11:1

Rekord Bielsko-B Cukrownik Chybie

Tabela

M P
1 BKS Bielsko-Biala 0 0
1 GKS 1962 Jastrzębie 0 0
1 GKS Piast SA II Gliwice 0 0
1 Grunwald Ruda Śląska 0 0
1 Górnik II Zabrze SSA 0 0
1 Górnik Wesoła 0 0
1 KS Małapanew Ozimek 0 0
1 KS Polonia Bytom 0 0
1 LKS Czaniec 0 0
1 LKS Skalnik Gracze 0 0
1 LZS Swornica Czarnowąsy 0 0
1 MKS Ruch Zdzieszowice 0 0
1 OKS Odra Opole 0 0
1 Pniówek Pawłowice 0 0
1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0 0
1 Polonia Łaziska Górne 0 0
1 Rekord Bielsko-Biała 0 0
1 RKS Skra Częstochowa 0 0
1 Ruch II Chorzów SA 0 0
1 TS Szombierki Bytom 0 0
SPONSOR TECHNICZNY:    PARTNERZY:     PATRONI MEDIALNI: