Piłka nożna Klasa Okręgowa gr. 5 "Bielsko-Tychy"
Print
1. kolejka 2019-08-10  13:30 BTS Rekord II Bielsko-Biała 0 : 1 LKS Łąka
  2019-08-10  17:00 GKS Czarni Jaworze 2 : 1 LKS Bestwina
  2019-08-10  17:00 MKS Iskra Pszczyna 3 : 2 BKS Stal Bielsko-Biała
  2019-08-10  17:00 LKS Rudołtowice Ćwiklice 0 : 1 KS Bestwinka
  2019-08-10  17:00 LKS Pasjonat Dankowice 4 : 2 LKS Studzienice
  2019-08-10  17:00 MKS Lędziny 3 : 2 LKS Ogrodnik Tychy
  2019-08-11  16:00 MRKS II Czechowice Dziedzice 3 : 1 KS Piast Bieruń

2. kolejka 2019-08-15  15:00 LKS Sokół Wola 5 : 0 KS Bestwinka
  2019-08-15  15:00 LKS Wisła Wielka 2 : 0 GKS Czarni Jaworze
  2019-08-15  15:00 LKS Pasjonat Dankowice 4 : 1 BKS Stal Bielsko-Biała
  2019-08-15  15:00 LKS Studzienice 4 : 2 LKS Rudołtowice Ćwiklice
  2019-08-15  15:00 LKS Łąka 2 : 2 MKS Lędziny
  2019-08-15  15:00 LKS Ogrodnik Tychy 2 : 4 MRKS II Czechowice Dziedzice

3. kolejka 2019-08-17  17:00 MKS Lędziny 0 : 0 LKS Bestwina
  2019-08-17  17:00 LKS Rudołtowice Ćwiklice 2 : 5 BKS Stal Bielsko-Biała
  2019-08-17  17:00 MKS Iskra Pszczyna 1 : 0 LKS Ogrodnik Tychy
  2019-08-17  17:00 LKS Pasjonat Dankowice 2 : 0 KS Piast Bieruń
  2019-08-18  13:30 BTS Rekord II Bielsko-Biała 6 : 0 LKS Wisła Wielka
  2019-08-18  16:00 KS Bestwinka 5 : 4 LKS Studzienice
  2019-08-18  16:00 GKS Czarni Jaworze 1 : 2 LKS Sokół Wola
  2019-08-18  16:00 MRKS II Czechowice Dziedzice 2 : 3 LKS Łąka

4. kolejka 2019-08-24  17:00 LKS Sokół Wola 2 : 2 LKS Studzienice
  2019-08-24  17:00 LKS Ogrodnik Tychy 1 : 0 LKS Pasjonat Dankowice
  2019-08-24  17:00 KS Piast Bieruń 0 : 0 LKS Rudołtowice Ćwiklice
  2019-08-24  17:00 GKS Czarni Jaworze 3 : 2 BTS Rekord II Bielsko-Biała
  2019-08-24  17:00 LKS Wisła Wielka 1 : 2 MKS Lędziny
  2019-08-24  17:00 LKS Bestwina 5 : 1 MRKS II Czechowice Dziedzice
  2019-08-25  16:00 KS Bestwinka 0 : 3 BKS Stal Bielsko-Biała

1. kolejka 2019-08-28  17:00 LKS Wisła Wielka 2 : 0 LKS Sokół Wola

4. kolejka 2019-08-28  17:30 LKS Łąka 1 : 5 MKS Iskra Pszczyna

5. kolejka 2019-08-31  17:00 MKS Lędziny 4 : 0 GKS Czarni Jaworze
  2019-08-31  17:00 LKS Studzienice 2 : 1 BKS Stal Bielsko-Biała
  2019-08-31  17:00 LKS Rudołtowice Ćwiklice 0 : 4 LKS Ogrodnik Tychy
  2019-08-31  17:00 LKS Pasjonat Dankowice 0 : 1 LKS Łąka
  2019-09-01  16:00 MRKS II Czechowice Dziedzice 0 : 2 LKS Wisła Wielka
  2019-09-01  16:00 BTS Rekord II Bielsko-Biała 0 : 1 LKS Sokół Wola
  2019-09-01  16:00 KS Bestwinka 3 : 0 KS Piast Bieruń

6. kolejka 2019-09-07  16:00 KS Piast Bieruń 1 : 2 LKS Studzienice
  2019-09-07  16:00 LKS Sokół Wola 2 : 4 BKS Stal Bielsko-Biała
  2019-09-07  16:00 GKS Czarni Jaworze 4 : 1 MRKS II Czechowice Dziedzice
  2019-09-07  16:00 LKS Łąka 1 : 3 LKS Rudołtowice Ćwiklice
  2019-09-07  16:00 LKS Wisła Wielka 3 : 2 MKS Iskra Pszczyna
  2019-09-07  16:00 LKS Bestwina 2 : 2 LKS Pasjonat Dankowice
  2019-09-08  15:00 LKS Ogrodnik Tychy 0 : 0 KS Bestwinka
  2019-09-08  15:00 BTS Rekord II Bielsko-Biała 0 : 4 MKS Lędziny

2. kolejka 2019-09-11  17:00 KS Piast Bieruń 1 : 4 MKS Iskra Pszczyna
  2019-09-11  17:00 LKS Bestwina 4 : 2 BTS Rekord II Bielsko-Biała

7. kolejka 2019-09-14  13:00 KS Bestwinka 1 : 0 LKS Łąka
  2019-09-14  16:00 MKS Iskra Pszczyna 1 : 2 GKS Czarni Jaworze
  2019-09-14  16:00 MKS Lędziny 0 : 0 LKS Sokół Wola
  2019-09-14  16:00 KS Piast Bieruń 0 : 3 BKS Stal Bielsko-Biała
  2019-09-14  16:00 LKS Rudołtowice Ćwiklice 1 : 3 LKS Bestwina
  2019-09-15  11:00 MRKS II Czechowice Dziedzice 1 : 3 BTS Rekord II Bielsko-Biała
  2019-09-15  16:00 LKS Pasjonat Dankowice 6 : 0 LKS Wisła Wielka

8. kolejka 2019-09-21  15:00 BTS Rekord II Bielsko-Biała 2 : 4 MKS Iskra Pszczyna
  2019-09-21  15:00 GKS Czarni Jaworze 1 : 1 LKS Pasjonat Dankowice
  2019-09-21  16:00 LKS Bestwina 6 : 0 KS Bestwinka
  2019-09-21  16:00 MKS Lędziny 4 : 0 MRKS II Czechowice Dziedzice
  2019-09-21  16:00 LKS Sokół Wola 0 : 0 KS Piast Bieruń
  2019-09-21  16:00 LKS Łąka 2 : 2 LKS Studzienice
  2019-09-22  15:00 LKS Ogrodnik Tychy 4 : 2 BKS Stal Bielsko-Biała
  2019-09-22  16:00 LKS Wisła Wielka 1 : 1 LKS Rudołtowice Ćwiklice

7. kolejka 2019-09-25  16:30 LKS Studzienice 4 : 3 LKS Ogrodnik Tychy

5. kolejka 2019-09-25  17:00 MKS Iskra Pszczyna 1 : 0 LKS Bestwina

9. kolejka 2019-09-28  16:00 KS Piast Bieruń 1 : 4 LKS Ogrodnik Tychy
  2019-09-28  16:00 LKS Pasjonat Dankowice 2 : 1 BTS Rekord II Bielsko-Biała
  2019-09-28  16:00 MKS Iskra Pszczyna 2 : 2 MKS Lędziny
  2019-09-28  16:00 LKS Rudołtowice Ćwiklice 1 : 2 GKS Czarni Jaworze
  2019-09-28  16:00 BKS Stal Bielsko-Biała 2 : 2 LKS Łąka
  2019-09-29  16:00 KS Bestwinka 0 : 4 LKS Wisła Wielka
  2019-09-29  16:00 LKS Studzienice 1 : 5 LKS Bestwina
  2019-09-29  16:00 MRKS II Czechowice Dziedzice 1 : 0 LKS Sokół Wola

10. kolejka 2019-10-05  15:00 LKS Wisła Wielka 1 : 0 LKS Studzienice
  2019-10-05  15:00 LKS Bestwina 3 : 0 BKS Stal Bielsko-Biała
  2019-10-05  15:00 LKS Łąka 8 : 2 KS Piast Bieruń
  2019-10-05  15:00 MKS Lędziny 1 : 0 LKS Pasjonat Dankowice
  2019-10-05  15:00 LKS Sokół Wola 1 : 3 LKS Ogrodnik Tychy
  2019-10-05  15:00 GKS Czarni Jaworze 1 : 1 KS Bestwinka
  2019-10-05  16:00 BTS Rekord II Bielsko-Biała 3 : 4 LKS Rudołtowice Ćwiklice
  2019-10-06  15:00 MRKS II Czechowice Dziedzice 3 : 4 MKS Iskra Pszczyna

11. kolejka 2019-10-12  15:00 LKS Pasjonat Dankowice 1 : 4 MRKS II Czechowice Dziedzice
  2019-10-12  15:00 LKS Rudołtowice Ćwiklice 1 : 5 MKS Lędziny
  2019-10-12  15:00 KS Piast Bieruń 1 : 3 LKS Bestwina
  2019-10-12  15:00 LKS Studzienice 3 : 1 GKS Czarni Jaworze
  2019-10-12  15:00 LKS Ogrodnik Tychy 4 : 1 LKS Łąka
  2019-10-12  15:00 MKS Iskra Pszczyna 2 : 0 LKS Sokół Wola
  2019-10-13  15:00 KS Bestwinka 0 : 7 BTS Rekord II Bielsko-Biała
  2019-10-13  15:00 BKS Stal Bielsko-Biała 3 : 2 LKS Wisła Wielka

12. kolejka 2019-10-19  12:00 BTS Rekord II Bielsko-Biała 2 : 2 LKS Studzienice
  2019-10-19  15:00 GKS Czarni Jaworze 1 : 4 BKS Stal Bielsko-Biała
  2019-10-19  15:00 MKS Lędziny 2 : 0 KS Bestwinka
  2019-10-19  15:00 LKS Bestwina 3 : 0 LKS Ogrodnik Tychy
  2019-10-19  15:00 LKS Sokół Wola 2 : 2 LKS Łąka
  2019-10-20  14:00 MRKS II Czechowice Dziedzice 1 : 2 LKS Rudołtowice Ćwiklice
  2019-10-20  15:00 LKS Wisła Wielka 3 : 0 KS Piast Bieruń

13. kolejka 2019-10-26  14:00 KS Piast Bieruń 0 : 4 GKS Czarni Jaworze
  2019-10-26  14:00 LKS Rudołtowice Ćwiklice 0 : 3 MKS Iskra Pszczyna
  2019-10-26  14:00 BKS Stal Bielsko-Biała 3 : 2 BTS Rekord II Bielsko-Biała
  2019-10-26  14:00 LKS Łąka 0 : 1 LKS Bestwina
  2019-10-26  14:00 LKS Studzienice 1 : 4 MKS Lędziny
  2019-10-26  14:00 LKS Ogrodnik Tychy 0 : 1 LKS Wisła Wielka
  2019-10-26  14:00 LKS Pasjonat Dankowice 5 : 0 LKS Sokół Wola
  2019-10-27  14:00 KS Bestwinka 0 : 1 MRKS II Czechowice Dziedzice

14. kolejka 2019-11-02  14:00 MKS Iskra Pszczyna 2 : 0 KS Bestwinka
  2019-11-03  14:00 BTS Rekord II Bielsko-Biała 6 : 0 KS Piast Bieruń
  2019-11-03  14:00 LKS Pasjonat Dankowice 2 : 1 LKS Rudołtowice Ćwiklice
  2019-11-03  14:00 GKS Czarni Jaworze 3 : 1 LKS Ogrodnik Tychy
  2019-11-03  14:00 MRKS II Czechowice Dziedzice 3 : 2 LKS Studzienice
  2019-11-03  14:00 LKS Wisła Wielka 2 : 1 LKS Łąka
  2019-11-03  14:00 MKS Lędziny 1 : 2 BKS Stal Bielsko-Biała
  2019-11-03  14:00 LKS Sokół Wola 0 : 3 LKS Bestwina

15. kolejka 2019-11-09  14:00 LKS Ogrodnik Tychy 1 : 1 BTS Rekord II Bielsko-Biała
  2019-11-09  14:00 LKS Rudołtowice Ćwiklice 0 : 0 LKS Sokół Wola
  2019-11-09  14:00 KS Piast Bieruń 0 : 6 MKS Lędziny
  2019-11-09  14:00 LKS Bestwina 2 : 0 LKS Wisła Wielka
  2019-11-09  14:00 BKS Stal Bielsko-Biała 7 : 3 MRKS II Czechowice Dziedzice
  2019-11-09  14:00 LKS Łąka 1 : 1 GKS Czarni Jaworze
  2019-11-09  14:00 LKS Studzienice 0 : 8 MKS Iskra Pszczyna
  2019-11-10  14:00 KS Bestwinka 3 : 5 LKS Pasjonat Dankowice

12. kolejka 2019-11-16  13:00 MKS Iskra Pszczyna 2 : 0 LKS Pasjonat Dankowice