Piłka nożna III Liga
Print
1. kolejka 2019-08-03  16:00 Lechia Zielona Góra 2 : 3 BTS Rekord Bielsko-Biała
  2019-08-03  17:00 Bytomski Sport Polonia Bytom 1 : 2 Foto-Higiena Błyskawica Gać
  2019-08-03  17:00 Miedź II Legnica 1 : 1 Piast Żmigród
  2019-08-03  17:00 ROW 1964 Rybnik 1 : 1 1 KS Ślęza Wrocław
  2019-08-03  17:00 Starowice Dolne 0 : 0 Pniówek '74 Pawłowice
  2019-08-03  17:00 Stal Brzeg 2 : 1 Górnik II Zabrze
  2019-08-03  17:00 Gwarek Tarnowskie Góry 0 : 3 Śląsk II Wrocław

2. kolejka 2019-08-07  18:00 Zagłębie II Lubin 0 : 0 Starowice Dolne
  2019-08-10  17:00 Foto-Higiena Błyskawica Gać 2 : 0 Lechia Zielona Góra
  2019-08-10  17:00 MKS Kluczbork 3 : 3 ROW 1964 Rybnik
  2019-08-10  17:00 Śląsk II Wrocław 2 : 0 Pniówek '74 Pawłowice
  2019-08-10  17:00 Gwarek Tarnowskie Góry 2 : 1 Miedź II Legnica
  2019-08-10  17:00 Piast Żmigród 0 : 0 Stal Brzeg
  2019-08-10  17:00 1 KS Ślęza Wrocław 1 : 0 Bytomski Sport Polonia Bytom
  2019-08-11  14:00 Górnik II Zabrze 4 : 1 Ruch Zdzieszowice

3. kolejka 2019-08-17  17:00 Ruch Zdzieszowice 2 : 1 Piast Żmigród
  2019-08-17  17:00 Ruch Chorzów S.A. 1 : 3 Foto-Higiena Błyskawica Gać
  2019-08-17  17:00 Bytomski Sport Polonia Bytom 3 : 2 MKS Kluczbork
  2019-08-17  17:00 Pniówek '74 Pawłowice 1 : 1 Zagłębie II Lubin
  2019-08-17  17:00 Stal Brzeg 3 : 2 Gwarek Tarnowskie Góry
  2019-08-17  17:00 ROW 1964 Rybnik 3 : 1 Górnik II Zabrze
  2019-08-17  17:00 Starowice Dolne 0 : 2 BTS Rekord Bielsko-Biała
  2019-08-18  12:00 Miedź II Legnica 0 : 2 Śląsk II Wrocław
  2019-08-18  14:00 Lechia Zielona Góra 3 : 1 1 KS Ślęza Wrocław

4. kolejka 2019-08-24  17:00 Górnik II Zabrze 0 : 1 Bytomski Sport Polonia Bytom
  2019-08-24  17:00 1 KS Ślęza Wrocław 2 : 0 Ruch Chorzów S.A.
  2019-08-24  17:00 Piast Żmigród 4 : 2 ROW 1964 Rybnik
  2019-08-24  17:00 Foto-Higiena Błyskawica Gać 2 : 0 Starowice Dolne
  2019-08-24  17:00 Miedź II Legnica 1 : 1 Stal Brzeg
  2019-08-24  17:00 BTS Rekord Bielsko-Biała 0 : 0 Pniówek '74 Pawłowice
  2019-08-24  17:00 Gwarek Tarnowskie Góry 1 : 0 Ruch Zdzieszowice
  2019-08-24  17:30 MKS Kluczbork 1 : 2 Lechia Zielona Góra
  2019-08-25  12:00 Śląsk II Wrocław 1 : 0 Zagłębie II Lubin

5. kolejka 2019-08-31  17:00 Starowice Dolne - : - 1 KS Ślęza Wrocław
  2019-08-31  17:00 Pniówek '74 Pawłowice - : - Foto-Higiena Błyskawica Gać
  2019-08-31  17:00 Lechia Zielona Góra - : - Górnik II Zabrze
  2019-08-31  17:00 Ruch Chorzów S.A. - : - MKS Kluczbork
  2019-08-31  17:00 Bytomski Sport Polonia Bytom - : - Piast Żmigród
  2019-08-31  17:00 ROW 1964 Rybnik - : - Gwarek Tarnowskie Góry
  2019-08-31  17:00 Ruch Zdzieszowice - : - Miedź II Legnica
  2019-08-31  17:00 Stal Brzeg - : - Śląsk II Wrocław
  2019-09-01  13:30 Zagłębie II Lubin - : - BTS Rekord Bielsko-Biała

2. kolejka 2019-09-04  17:00 BTS Rekord Bielsko-Biała - : - Ruch Chorzów S.A.

6. kolejka 2019-09-07  16:00 Piast Żmigród - : - Lechia Zielona Góra
  2019-09-07  16:00 Foto-Higiena Błyskawica Gać - : - Zagłębie II Lubin
  2019-09-07  16:00 Miedź II Legnica - : - ROW 1964 Rybnik
  2019-09-07  16:00 Stal Brzeg - : - Ruch Zdzieszowice
  2019-09-07  16:00 Górnik II Zabrze - : - Ruch Chorzów S.A.
  2019-09-07  16:00 Gwarek Tarnowskie Góry - : - Bytomski Sport Polonia Bytom
  2019-09-07  16:00 MKS Kluczbork - : - Starowice Dolne
  2019-09-07  16:00 1 KS Ślęza Wrocław - : - Pniówek '74 Pawłowice
  2019-09-07  17:00 Śląsk II Wrocław - : - BTS Rekord Bielsko-Biała

7. kolejka 2019-09-14  16:00 Lechia Zielona Góra - : - Gwarek Tarnowskie Góry
  2019-09-14  16:00 Starowice Dolne - : - Górnik II Zabrze
  2019-09-14  16:00 Bytomski Sport Polonia Bytom - : - Miedź II Legnica
  2019-09-14  16:00 BTS Rekord Bielsko-Biała - : - Foto-Higiena Błyskawica Gać
  2019-09-14  16:00 ROW 1964 Rybnik - : - Stal Brzeg
  2019-09-14  16:00 Ruch Chorzów S.A. - : - Piast Żmigród
  2019-09-14  16:00 Pniówek '74 Pawłowice - : - MKS Kluczbork
  2019-09-14  16:00 Ruch Zdzieszowice - : - Śląsk II Wrocław
  2019-09-14  16:00 Zagłębie II Lubin - : - 1 KS Ślęza Wrocław

1. kolejka 2019-09-18  17:00 Ruch Zdzieszowice - : - MKS Kluczbork
  2019-09-18  17:00 Ruch Chorzów S.A. - : - Zagłębie II Lubin

8. kolejka 2019-09-21  16:00 Gwarek Tarnowskie Góry - : - Ruch Chorzów S.A.
  2019-09-21  16:00 Śląsk II Wrocław - : - Foto-Higiena Błyskawica Gać
  2019-09-21  16:00 Miedź II Legnica - : - Lechia Zielona Góra
  2019-09-21  16:00 Górnik II Zabrze - : - Pniówek '74 Pawłowice
  2019-09-21  16:00 Stal Brzeg - : - Bytomski Sport Polonia Bytom
  2019-09-21  16:00 Piast Żmigród - : - Starowice Dolne
  2019-09-21  16:00 Ruch Zdzieszowice - : - ROW 1964 Rybnik
  2019-09-21  17:30 MKS Kluczbork - : - Zagłębie II Lubin
  2019-09-22  16:00 1 KS Ślęza Wrocław - : - BTS Rekord Bielsko-Biała

9. kolejka 2019-09-28  16:00 BTS Rekord Bielsko-Biała - : - MKS Kluczbork
  2019-09-28  16:00 Pniówek '74 Pawłowice - : - Piast Żmigród
  2019-09-28  16:00 Ruch Chorzów S.A. - : - Miedź II Legnica
  2019-09-28  16:00 Lechia Zielona Góra - : - Stal Brzeg
  2019-09-28  16:00 Starowice Dolne - : - Gwarek Tarnowskie Góry
  2019-09-28  16:00 Bytomski Sport Polonia Bytom - : - Ruch Zdzieszowice
  2019-09-28  16:00 Foto-Higiena Błyskawica Gać - : - 1 KS Ślęza Wrocław
  2019-09-28  16:00 ROW 1964 Rybnik - : - Śląsk II Wrocław
  2019-09-28  16:00 Zagłębie II Lubin - : - Górnik II Zabrze

10. kolejka 2019-10-05  15:00 Stal Brzeg - : - Ruch Chorzów S.A.
  2019-10-05  15:00 Śląsk II Wrocław - : - 1 KS Ślęza Wrocław
  2019-10-05  15:00 Górnik II Zabrze - : - BTS Rekord Bielsko-Biała
  2019-10-05  15:00 Ruch Zdzieszowice - : - Lechia Zielona Góra
  2019-10-05  15:00 Miedź II Legnica - : - Starowice Dolne
  2019-10-05  15:00 MKS Kluczbork - : - Foto-Higiena Błyskawica Gać
  2019-10-05  15:00 Gwarek Tarnowskie Góry - : - Pniówek '74 Pawłowice
  2019-10-05  15:00 ROW 1964 Rybnik - : - Bytomski Sport Polonia Bytom
  2019-10-05  15:00 Piast Żmigród - : - Zagłębie II Lubin

11. kolejka 2019-10-12  15:00 Ruch Chorzów S.A. - : - Ruch Zdzieszowice
  2019-10-12  15:00 Foto-Higiena Błyskawica Gać - : - Górnik II Zabrze
  2019-10-12  15:00 Bytomski Sport Polonia Bytom - : - Śląsk II Wrocław
  2019-10-12  15:00 Zagłębie II Lubin - : - Gwarek Tarnowskie Góry
  2019-10-12  15:00 BTS Rekord Bielsko-Biała - : - Piast Żmigród
  2019-10-12  15:00 Starowice Dolne - : - Stal Brzeg
  2019-10-12  15:00 Pniówek '74 Pawłowice - : - Miedź II Legnica
  2019-10-12  15:00 Lechia Zielona Góra - : - ROW 1964 Rybnik
  2019-10-12  15:00 1 KS Ślęza Wrocław - : - MKS Kluczbork

12. kolejka 2019-10-19  15:00 Bytomski Sport Polonia Bytom - : - Lechia Zielona Góra
  2019-10-19  15:00 Ruch Zdzieszowice - : - Starowice Dolne
  2019-10-19  15:00 Śląsk II Wrocław - : - MKS Kluczbork
  2019-10-19  15:00 Gwarek Tarnowskie Góry - : - BTS Rekord Bielsko-Biała
  2019-10-19  15:00 Miedź II Legnica - : - Zagłębie II Lubin
  2019-10-19  15:00 Piast Żmigród - : - Foto-Higiena Błyskawica Gać
  2019-10-19  15:00 ROW 1964 Rybnik - : - Ruch Chorzów S.A.
  2019-10-19  15:00 Górnik II Zabrze - : - 1 KS Ślęza Wrocław
  2019-10-19  15:00 Stal Brzeg - : - Pniówek '74 Pawłowice

13. kolejka 2019-10-26  14:00 MKS Kluczbork - : - Górnik II Zabrze
  2019-10-26  14:00 Starowice Dolne - : - ROW 1964 Rybnik
  2019-10-26  14:00 Zagłębie II Lubin - : - Stal Brzeg
  2019-10-26  14:00 Pniówek '74 Pawłowice - : - Ruch Zdzieszowice
  2019-10-26  14:00 Lechia Zielona Góra - : - Śląsk II Wrocław
  2019-10-26  14:00 Ruch Chorzów S.A. - : - Bytomski Sport Polonia Bytom
  2019-10-26  14:00 1 KS Ślęza Wrocław - : - Piast Żmigród
  2019-10-26  14:00 BTS Rekord Bielsko-Biała - : - Miedź II Legnica
  2019-10-26  14:00 Foto-Higiena Błyskawica Gać - : - Gwarek Tarnowskie Góry

14. kolejka 2019-11-02  14:00 Ruch Zdzieszowice - : - Zagłębie II Lubin
  2019-11-02  14:00 Stal Brzeg - : - BTS Rekord Bielsko-Biała
  2019-11-02  14:00 Miedź II Legnica - : - Foto-Higiena Błyskawica Gać
  2019-11-02  14:00 Lechia Zielona Góra - : - Ruch Chorzów S.A.
  2019-11-02  14:00 Śląsk II Wrocław - : - Górnik II Zabrze
  2019-11-02  14:00 ROW 1964 Rybnik - : - Pniówek '74 Pawłowice
  2019-11-02  14:00 Bytomski Sport Polonia Bytom - : - Starowice Dolne
  2019-11-02  14:00 Piast Żmigród - : - MKS Kluczbork
  2019-11-02  14:00 Gwarek Tarnowskie Góry - : - 1 KS Ślęza Wrocław

15. kolejka 2019-11-09  14:00 Zagłębie II Lubin - : - ROW 1964 Rybnik
  2019-11-09  14:00 1 KS Ślęza Wrocław - : - Miedź II Legnica
  2019-11-09  14:00 Pniówek '74 Pawłowice - : - Bytomski Sport Polonia Bytom
  2019-11-09  14:00 Ruch Chorzów S.A. - : - Śląsk II Wrocław
  2019-11-09  14:00 Górnik II Zabrze - : - Piast Żmigród
  2019-11-09  14:00 BTS Rekord Bielsko-Biała - : - Ruch Zdzieszowice
  2019-11-09  14:00 MKS Kluczbork - : - Gwarek Tarnowskie Góry
  2019-11-09  14:00 Foto-Higiena Błyskawica Gać - : - Stal Brzeg
  2019-11-09  14:00 Starowice Dolne - : - Lechia Zielona Góra

16. kolejka 2019-11-16  13:30 Śląsk II Wrocław - : - Piast Żmigród
  2019-11-16  13:30 Miedź II Legnica - : - MKS Kluczbork
  2019-11-16  13:30 Ruch Zdzieszowice - : - Foto-Higiena Błyskawica Gać
  2019-11-16  13:30 ROW 1964 Rybnik - : - BTS Rekord Bielsko-Biała
  2019-11-16  13:30 Ruch Chorzów S.A. - : - Starowice Dolne
  2019-11-16  13:30 Bytomski Sport Polonia Bytom - : - Zagłębie II Lubin
  2019-11-16  13:30 Lechia Zielona Góra - : - Pniówek '74 Pawłowice
  2019-11-16  13:30 Stal Brzeg - : - 1 KS Ślęza Wrocław
  2019-11-16  13:30 Gwarek Tarnowskie Góry - : - Górnik II Zabrze

17. kolejka 2019-11-23  13:30 Foto-Higiena Błyskawica Gać - : - ROW 1964 Rybnik
  2019-11-23  13:30 MKS Kluczbork - : - Stal Brzeg
  2019-11-23  13:30 Górnik II Zabrze - : - Miedź II Legnica
  2019-11-23  13:30 Pniówek '74 Pawłowice - : - Ruch Chorzów S.A.
  2019-11-23  13:30 Zagłębie II Lubin - : - Lechia Zielona Góra
  2019-11-23  13:30 Starowice Dolne - : - Śląsk II Wrocław
  2019-11-23  13:30 Piast Żmigród - : - Gwarek Tarnowskie Góry
  2019-11-23  13:30 BTS Rekord Bielsko-Biała - : - Bytomski Sport Polonia Bytom
  2019-11-23  13:30 1 KS Ślęza Wrocław - : - Ruch Zdzieszowice