Echa medialne

Po pucharowym meczu „rekordzistów” z drugoligowym GKS Bełchatów, a jest co czytać i co przeglądać.

Galeria BTS Rekord autorstwa Pawła Mruczka - TUTAJ


Skrót spotkania


www.slzpn.katowice.pl - Rekord nie pójdzie śladem GKS 1962 Jastrzębie

Rok temu zespół GKS 1962 Jastrzębie, jako zdobywca Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej, okazał się rewelacją pucharowych rozgrywek. Podopieczni Jarosława Skrobacza w rundzie wstępnej pokonali 1:0 Olimpię Grudziądz, a następnie wygrywając z Radomiakiem i Górnikiem Łęczna dotarli do ćwierćfinału, w którym u siebie przegrali z Wigrami Suwałki 1:2, a na wyjeździe zremisowali 1:1 i odpadli z honorem. Rekord Bielsko-Biała, który w tym roku okazał się najlepszy w województwie śląskim nie pójdzie tym śladem.


www.slzpn.katowice.pl - Galeria


www.90minut.pl - PP: Rekord 2-6 Bełchatów


www.lajfy.com -  Relacja live


www.laczynaspilka.pl - Puchar Polski: Wielkie emocje i sensacja w rundzie wstępnej

Pod hasłem "Wracamy silniejsi" przystępowali piłkarze beniaminka NICE 1. Ligi do nowego sezonu. Jednak już na starcie Odra Opole sprawiła swoim kibicom niemiłą niespodziankę i w rundzie wstępnej Pucharu Polski przegrała aż 0:5 z trzecioligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Zapraszamy na podsumowanie rundy wstępnej Pucharu Polski.


www.eurosport.onet.pl -  Puchar Polski: awans Gryfa Wejherowo, GKS-u Bełchatów i Puszczy Niepołomice

W niedzielę rozegrano kolejne spotkania rundy wstępnej Pucharu Polski. Awans do I rundy wywalczyły Gryf Wejherowo, GKS Bełchatów i Puszcza Niepołomice.


www.katowickisport.pl -  ZAPACHNIAŁO SENSACJĄ, ALE TYLKO NA CHWILĘ

Nie udało się trzecioligowcom z Bielska-Białej pokonać drugoligowego GKS-u Bełchatów. Jednak wygrana gości wcale nie przyszła im łatwo.


www.sportowebeskidy.pl - Pucharowy grad bramek w Cygańskim Lesie

Byliśmy dziś świadkami wyjątkowo emocjonującego meczu w Cygańskim Lesie. Bielski Rekord na własnym boisku podejmował GKS Bełchatów w ramach rundy wstępnej Pucharu Polski. Pomimo wysokiej porażki jakiej doznali "rekordziści" z przeciwnikiem o klasę rozgrywkową wyżej to jednak absolutnie nie mają oni żadnych powodów do wstydu.


www.dzienniklodzki.pl - PGE GKS Bełchatów pewnie awansował w Pucharze Polski 

Piłkarze PGE GKS Bełchatów pokonali Rekord Bielsko-Biała 6:2 i awansowali do 1. rundy Pucharu Polski. 


www.belsport.pl - Sześć bramek GKS w PP

W doskonałym stylu PGE GKS Bełchatów awansował do I rundy Pucharu Polski. Bełchatowianie pokonali na wyjeździe 3-ligowy Rekord Bielsko-Biała 6:2 i za tydzień na Stadionie Miejskim zagrają z 1-ligowymi Wigrami Suwałki.


www.gksbelchatow.com - PP: Wysokie zwycięstwo na starcie 

PGE GKS Bełchatów pokonując aż 6:2 Rekord Bielsko-Biała awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski. Bardzo dobre zawody w niedzielny wieczór rozegrali Dawid Flaszka i Emile Thiakane, autorzy trzech goli i trzech asyst.


www.gksbelchatow.com - Galeria

 

ŁB/TP