To będzie wyjątkowo gorące lato transferowe w nieformalnych ekipach kawalerów i żonatych „rekordzistów”.

Trzymając się chronologii nadchodzących wydarzeń, już w najbliższą sobotę 16 czerwca br. (nawet o tej samej porze), w związek małżeński wstąpią dwaj szkoleniowcy Rekordu, których z wybrankami serca na swój sposób połączyła ... piłka.

W kościele parafialnym pw. Opatrzności Bożej, albo jak kto woli – w Białej, sakramentalne TAK powiedzą sobie Dominika Płonka i Szymon Niemczyk, asystent trenera biało-zielonych III-ligowców, równocześnie grający szkoleniowiec a-klasowych rezerw naszego klubu.

Jako się rzekło, o tej samej porze, w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny, w Hałcnowie, na nową drogę życia wejdą Nikolina Cwajna i Tomasz Skowroński. To będzie prawdziwie „biało-zielony” związek, bowiem wybranka serca szkoleniowca klubowych trampkarzy młodszych jest zawodniczka II-ligowej drużyny kobiecej Rekordu.

Tydzień później, 23 czerwca 2018 roku, w kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Cięcinie, odbędzie się ślubna uroczystość Joanny Kani i czołowego gracza naszej trzecioligowej ekipy – Kamila Żołny.

A już 7 lipca w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Katowicach-Murckach swój związek sformalizują Natalia Mielczarek oraz Mateusz Gaudyn, co stanowi, iż kadra żonatych „rekordzistów” zazna doprawdy solidnego wzmocnienia.

Tegoroczny „ślubny serial” z ludźmi Rekordu w rolach głównych dobiegnie końca w piątkowe popołudnie 20 lipca br., w Tychach, gdzie w związek małżeński wstąpią Katarzyna Poks i trener bramkarzy w naszym klubie – Mateusz Potoczny.

W imieniu całej społeczności Rekordu życzymy Młodym Parom samych szczęśliwych dni, pogody ducha i uśmiechu, bezustannej miłości,

no i oczywiście słońca bez końca.