To kolejna z tradycyjnych imprez odbywających się w hali w Cygańskim Lesie, wracających do sportowego kalendarza po dwuletniej przerwie.

Ostatnie Mistrzostwa Grupy Rekord, piąta ich edycja, odbyła się 13 grudnia 2019 roku (relacja). Po dwuletniej przerwie, z zachowaniem wszelkich przepisów sanitarnych oraz oczywiście futsalowych, w najbliższy piątek, w hali przy Startowej 13, ponownie dojdzie do turniejowej konfrontacji czterech drużyn. – Każde ze spotkań rozegrane zostanie na 20-minutowym dystansie – informuje Dariusz Spisak, na co dzień fizjoterapeuta futsalowych mistrzów Polski, tu w roli pomysłodawcy-inicjatora przedsięwzięcia. – W pierwszym rzędzie liczy się dobra zabawa, ale i sportowej jakości nie powinno zabraknąć. Jej gwarantami są zgłoszeni do turnieju zawodnicy, wśród których znaleźli się między innymi: Piotr Szymura, który stanie na czele Rekordu Systemy informatyczne. W bieżącym roku bielska centrala połączy siły z zawodnikami z oddziału szczecińskiego. Do walki o wysokie miejsca akces zgłasza także oddział krakowski. Mocny skład awizują zwycięzcy sprzed dwóch lat – drużyna SMS-u, oparta na klubowych trenerach jak np. Dariusz Rucki, Piotr Jaroszek, Bartosz Woźniak, Daniel Gala i Tomasz Skowroński.  Team Centrum Sportu w dużej mierze wesprą moi współpracownicy: Marek Profic, Dawid Lech, Slavik Kovalchuk i Tola Kozachuk. Będzie kierownik trzecioligowców – Krzysztof Kania, będą Maciej Wnętrzak i Ryszard Feruga, no i nasz najgłośniejszy „transfer” – Jesus „Chus” Lopez Garcia – awizuje D. Spisak.    

Nie wątpimy, że podobnie  jak przeszłości, tak również o najbliższej edycji przy Kasprowicza i Startowej w Bielsku-Białej oraz w Krakowie i Szczecinie mówić się będzie długo i mile wspominać.

6. Mistrzostwa Grupy Rekord – 17.12.2021 r. (piątek)

(17:00) Centrum Sportu Rekord – SMS BTS Rekord

(17:30) Rekord SI – Rekord Kraków

(18:00) Rekord SI – Centrum Sportu Rekord

(18:30) SMS BTS Rekord – Rekord Kraków

(19:00) SMS BTS Rekord – Rekord SI

(19:30) Centrum Sportu Rekord – Rekord Kraków

 

TP/foto-archiwum: PM