To już w niedzielę! Po dwuletniej, wymuszonej obiektywnymi okolicznościami, przerwie zapraszamy na święto biało-zielonych.

Sytuacja pandemiczna spowodowała, iż nie mogliśmy się spotkać przed rokiem przy Startowej 13, by podsumowań dokonania sezonu 2019/2020. W tamtym czasie nic nie było zwykłe, ani zwyczajne, tym bardziej nie chcielibyśmy, aby wróciło kiedykolwiek. Dlatego cenimy sobie bardzo, że znów możemy grać w piłkę, trenować i grać, spotykać się na meczach toczonych na klubowym obiekcie w Cygańskim Lesie – w hali i na zielonej murawie. Po prostu znów możemy robić to co lubimy, to co kochamy…

Tym serdeczniej, w imieniu prezesa Janusza Szymury oraz zarządu Beskidzkiego Towarzystwa Sportowego "Rekord" zapraszamy zawodniczki i zawodników, szkoleniowców i działaczy, Rodziców i przyjaciół, wszystkich sympatyków Klubu na tradycyjny „Dzień Piłkarza”. W najbliższą niedzielę (27.06.br.), godz. 15:00 rozpocznie się niedługa część oficjalna, w której podsumowane zostaną nie tylko te największe osiągnięcia drużyn Rekordu w mijającym sezonie, że wspomnimy o szóstym tytule mistrzowskim biało-zielonych futsalowców, trzech złotych (i jednym srebrnym) medalach Młodzieżowych MP w futsalu, awansie futbolistek do Ekstraligi oraz brązowym krążku w Ekstralidze Futsalu Kobiet, czy wreszcie pucharowym trofeum na Śląsku naszych piłkarzy. Będzie okazja do wielu indywidualnych oraz zespołowych wyróżnień, pogawędek i dyskusji w bardziej piknikowej i wakacyjnej atmosferze oraz szeregu niecodziennych spotkań piłkarskich, z tradycyjną konfrontacją „Trenerzy vs Rodzice”, na czele.

Zapraszamy!

TP