To kolejna część współpracy klubu futsalowych mistrzów Polski ze znaną marką w branży odzieży sportowej.

Niejako przy okazji sobotniego meczu 1/2 finału Pucharu Polski Rekordu z Constractem Lubawa otwarty zostanie sklep z odzieżą i obuwiem hiszpańskiego producenta. Na godzinę przed rozpoczęciem pucharowej potyczki, czyli od 18:00, w holu przy głównym wejściu do hali przy Startowej 13 będzie można nabyć np. stroje meczowe zawodniczek i zawodników Rekordu, bluzy, dresy, obuwie futsalowe i futbolowe, najkrócej – cały asortyment Jomy dostępny w sieci Magic Sport, nie tylko w klubowej, biało-zielonej tonacji kolorystycznej.

Zapraszam w najbliższą sobotę, kiedy zainaugurujemy działalność naszego sklepu – mówi Paweł Budniak, szef Magic Sportu. – W tym miejscu będziemy do Państwa dyspozycji w każdy dzień powszedni, od poniedziałku do piątku, od godziny 15-stej do 18-stej. W zależności od potrzeb i możliwości sklep będzie również czynny w tzw. dni meczowe, ale na szczegóły jest jeszcze zbyt wcześnie. W każdym razie, będzie można u nas nabyć w zasadzie wszystko, co znajduje się w asortymencie Jomy, a na ewentualne „życzenia specjalne” będziemy przyjmować zamówienia, z możliwie krótkim terminami realizacji. To dotyczy np. wszelkiego rodzaju nadruków – informuje popularny – nomen omen – Magic.

Zapraszał Państwa wiodący gracz ekipy mistrzów Polski, zapraszamy i my! Dodajmy tylko, iż w sobotę sklep czynny będzie do zakończenia meczu, którego zapowiedź na naszej stronie już niebawem.

TP