Niewielu wie, iż Rekord SI wspiera rozwój kobiecej piłki nożnej również na Pomorzu.

W tych dniach mija okres rocznej współpracy żeńskiej sekcji KP Błękitni Stargard z Rekordem Systemy Informatyczne, a dokładnie z jego pomorskim oddziałem. W ramach podziękowań prezes KP Błękitni – Robert Gajda oraz członek zarządu stargardzkiego klubu – Jarosław Hajduk, przesłali klubowe upominki oraz list adresowany do sternika naszego klubu, prezesa Rekordu SI – Janusza Szymury. W korespondencji w konkretny i rzeczowy sposób opisano sposób i cele, na które przeznaczono otrzymane środki finansowe., w tym np. na udział w turniejach młodzieżowych.

Dodajmy, iż seniorski zespół Błękitnych Stargard z nadchodzącym sezonie 2020/21 występować będzie w zreorganizowanej III lidze, obejmującej zasięgiem terytorialnym województwa: zachodniopomorskie, pomorski, wielkopolski i kujawsko-pomorskie. Dodajmy, iż szkoleniowcem piłkarek ze Stargardu jest Bartłomiej Zdunek, starszy brat Emilii – reprezentantki Polski, na co dzień zawodniczki Sewilla FC.

Życzymy Błękitnym Stargard powodzenia i sukcesów w nowym sezonie piłkarskim, z nadzieją na spotkanie na boisku w bliższej lub dalszej przyszłości.

TP/foto: DB i facebook.com/blekitnistargardkobiety