Kompletny „misz-masz” informacyjny, a w nim kilka wyjątkowych ciekawostek.

 

23.05.2005 r.

Po golach Łukasza Szewczyka i Artura Ulanowskiego bielszczanie pewnie ograli w spotkaniu o mistrzostwo klasy okręgowej zebrzydowicką Spójnię. W meczu wystąpił tuż po swoim reprezentacyjnym debiucie Piotr Szymura, a z chorągiewką przy linii bocznej biegał aktualny arbiter ligowy.

23.05.2007 r.

Sprawozdanie z zakończenia sezonu Bielskiej Ligi Futsalu. Wyniki, klasyfikacje, wyróżnienia itd.

23.05.2009 r.

Kto wie czy właśnie ten mecz nie był punktem zwrotnym w walce „rekordzistów” o utrzymanie w IV lidze? Podopieczni Wojciecha Boreckiego pokonali w Łaziskach Górnych tamtejszą Polonię!

23.05.2011 r.

Zbliżał się ćwierćfinałowy mecz na szczeblu Śląskiego ZPN: Rekord – Metal/Skałka Żabnica. W zapowiedzi spotkania „podparliśmy się” opinią człowieka silnie związanego w przeszłości i aktualnie z naszym klubem, wtedy graczem trzecioligowca z Żywiecczyzny. Cokolwiek nie napisać, Piotr Jaroszek (na zdjęciu) co do jednego miał wówczas rację – goście wygrali.  

23.05.2013 r.

Jan Janovsky już od dwóch lat był „rekordzistą”. Tego dnia poinformowaliśmy o przedłużeniu umowy reprezentanta Czech z naszym klubem. I tamto obopólne porozumienie trwa do dziś, a „Honza” z dumą nosi kapitańską opaskę drużyny futsalowych mistrzów Polski.

23.05.2018 r.

Z Kamilem Jarosiem zapowiadaliśmy mecz na szczycie bielskiej a-klasy: KS Bestwinka – Rekord. Jak życie pokazało, nie sam rezultat, a sprawy regulaminowej natury sprawiły, że była to jedna z najdłuższych potyczek „nowożytnej Europy”, z epilogiem w warszawskiej siedzibie PZPN.

TP/foto: PM