Ruszyły rozgrywki Beskidzkiej Ligi Biznesu.

W rozgrywkach udział bierze osiem ekip reprezentujących firmy różnych branż z Bielska-Białej i okolic. W minioną środę, na obiektach Centrum Sportu „Rekord”, rozegraną inauguracyjną, pierwszą kolejkę. Miło poinformować, że gospodarze – drużyna Rekordu SI, w premierowym występie okazali się… niegościnni, ogrywając 4:2 Raben. Autorem wszystkich goli dla „rekordzistów” był Piotr Szymura (na zdjęciu w zielonym stroju), który tak skomentował swój wyczyn na łamach partnera medialnego projektu, portalu sportowebeskidy.pl: - Za nami całkiem fajne spotkanie, które udało się wygrać. Traktujemy te rozgrywki jako zabawę i integrację, aczkolwiek widać było nutkę zaciętości. Każdy przecież chce wygrywać. Najlepszą formę mam już za sobą, ale jak widać, na tym poziomie daję jeszcze rady - powiedział pół żartem pół serio.

Rekord SI wystąpił w składzie: Maciej Wnętrzak – Janusz Szymura, Piotr Szymura, Marek Homa, Dariusz Spisak, Krzysztof Kania, Andrzej Maślorz, Ryszard Faruga, Marek Skrzypek.

Pozostałe wyniki 1. kolejki znajdziecie w relacji sportowebeskidy.pl, tam także szukajcie kolejnych sprawozdań z cotygodniowej rywalizacji w Beskidzkiej Lidze Biznesu.

TP/foto-archiwum: PM