Warto w przedświąteczną sobotę pojawić się w Centrum Sportu Rekord. 

Terminarz sportowych rozgrywek zwykle rządzi się swoimi prawami. Nie inaczej jest w przypadku zarówno rozgrywek piłkarskiej III ligi, jak i ekstraklasy futsalu. Dlatego zanim zasiądziemy wszyscy do świątecznego stołu, czeka nas jeszcze sporo sportowych emocji na obiektach w Cygańskim Lesie. W sobotę, 20 kwietnia br., na obiektach Centrum Sportu będzie okazja zobaczyć w akcji... dwóch liderów rozgrywek. Nasi trzecioligowcy podejmą przewodzący w tabeli, jak na razie dość pewnie zmierzającego do awansu Górnika Polkowice, natomiast lider Futsal Ekstraklasy – Rekord, podejmie inną znaną piłkarską markę, rewelację rundy rewanżowej, czyli Piasta Gliwice.

Z tej okazji klub przygotował specjalne wejściówki, uprawniające do obejrzenia obu sobotnich spotkań (do nabycia od środy) – promocyjna cena takiego biletu, to 15 złotych. Oczywiście tych, którzy postanowią zobaczyć tylko jedno z dwóch spotkań zapraszamy również, w tym przypadku zostały utrzymane standardowe ceny wejściówek.

Początek meczu Rekord – Górnik Polkowice o godzinie 12:30, a około 30-40 minut po jego zakończeniu, a więc o godzinie 15:00 rozpocznie się w hali przy Startowej 13 mecz biało-zielonych z gliwickim Piastem.