Pierwsze efekty współpracy są już widoczne, dosłownie i w przenośni.

Podczas tegorocznego i tradycyjnego święta wszystkich „rekordzistów” – Dnia Piłkarza, oficjalnie przedstawiono nowego Partnera Technicznego klubu z Cygańskiego Lasu – sieć salonów Vitasport. Dostawca sprzętu sportowego, głównie marki Adidas, od sezonu 2017/2018 sukcesywnie ubierać będzie od stóp do głów zawodników zespołu mistrza Polski w futsalu, seniorską ekipę III-ligowych futbolistów oraz liczne zastępy biało-zielonej młodzieży-uczniów SMS.

Pierwszym, widocznym efektem nawiązanej współpracy była mini-prezentacja strojów niemieckiej firmy w trakcie wspomnianej imprezy klubowej z 18 czerwca br. Tym oficjalnym w wymiarze sportowym, był występ naszych piłkarzy w meczu rundy wstępnej Pucharu Polski z GKS-em Bełchatów (biała koszulka meczowa na górnym zdjęciu). Od tygodnia ubrani kompletnie w stroje Adidasa do nowego sezonu, w tym startu w rozgrywkach UEFA Futsal Cup, szykują się aktualni mistrzowie kraju – zawodnicy bielskiego Rekordu (dla nich m.in. zielony trykot ze zdjęcia u góry).

Każdy z nas na co dzień, niekoniecznie od święta, używa sprzętu sportowego w różnorakim asortymencie, Każdy dokonuje zakupu bezpośredniego lub przez internet, tak jak każdy wie, iż Vitasport ma w swojej bogatej ofercie propozycje m.in. odzieży i obuwia innych renomowanych marek, Nie każdy jednak wie…, ale o tym w rozmowie z Pauliną Bieszczad, kierownikiem bielskiego salonu z siedzibą przy ul. Krakowskiej 27.

Od jak dawna salon Vitasport funkcjonuje w Bielsku-Białej?

- Salon w Bielsku-Białej funkcjonuje już od sierpnia 2007 roku . Do końca czerwca ubiegłego roku nasza siedziba mieściła się na ulicy Żywieckiej. Wtedy właśnie zmieniliśmy lokalizację na dogodniejszą i bardziej komfortową dla naszych klientów, salon został przeniesiony pod adres - Krakowska 27.

Co macie Państwo aktualnie swojej w ofercie, jakie nowości, co jest najbardziej „chodliwym” towarem tego lata?

- Jesteśmy salonem specjalizującym się przede wszystkim w dziedzinie piłki nożnej. W swojej ofercie posiadamy głównie najnowsze kolekcje firmy Adidas oraz Nike. Mamy pełne wyposażenie sprzętowe i ofertę, w której każdy, od amatora do profesjonalnego zawodnika, znajdzie coś dla siebie. 

Czym rożni się oferta Vitasportu dla „rekordzistów” od innych?

- Oferta dla drużyn Rekordu jest dostosowana do potrzeb prężnie rozwijającej się Akademii Piłkarskiej klubu, drużyny występującej na trzecioligowym szczeblu piłkarskim oraz oczywiście mistrzów Polski w futsalu! Z racji wielu sukcesów odnoszonych w różnorakich turniejach o randzie mistrzowskiej, zawodach, czy rozgrywkach ligowych oraz liczbie zrzeszonych zawodników, firma Vitasport doceniając ów fakt przewiduje dodatkowe rabaty, specjalne zniżki oraz wsparcie w różnych formach.

Kogo, jakie kluby ubiera Państwa salon?

- Firma ogólnie współpracuje lub w jeszcze nie tak dawno współpracowała z takimi markami jak między innymi - Śląsk Wrocław, Dolcan Ząbki i Miedź Legnica. Natomiast jako salon w Bielsku-Białej możemy się szczycić współpracą z takimi klubami jak: Ruch Chorzów, GKS Katowice, Stadion Śląski Chorzów, czy do niedawna Piast Gliwice. Jako sklep ubieramy również całą rzeszę klubów z całego Śląska, poczynając od B-klasy po Ekstraklasę.

TP/foto: MW i PM