Z początkiem listopada br. nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora Centrum Sportu Rekord.

Po blisko 18-stu latach nieprzerwanej i bardzo owocnej pracy z ośrodkiem przy ul. Startowej 13 rozstała się dotychczasowa dyrektorka Centrum – Iwona Mikler. Jak zaznaczyła w trakcie pożegnalnego spotkania z pracownikami ośrodka, przedstawicielami Rekordu Systemy Informatyczne, Szkół Mistrzostwa Sportowego, internatu oraz klubu – to chęć sprawdzenia się w spełnienia się w całkiem innym, jeszcze bardziej prospołecznym projekcie, choć w zbliżonej roli i funkcji, była podstawą decyzji o zmianie miejsca pracy.

Oczywiście na wspomnianym spotkaniu serdeczności oraz słów dziękczynnych, m. in. ze strony prezesa Janusza Szymury, nie było końca. Nie zabrakło też łez wzruszenia, bo też i zasługi I. Mikler w rozwój Rekordu są niepodważalne, niewątpliwe i nieopisane, choć …

Skromnym, acz niecodziennym upominkiem dla Iwony niech będzie cover mega-hitu „Autobiografia” grupy Perfect, z „okolicznościową” warstwą tekstową, w interpretacji Barbary Szymury.

 

 

Nową dyrektorką Centrum Sportu została Renata Bauer, dotychczasowa główna księgowa ośrodka i klubu. Faktu, że stery całej instytucji z Cygańskiego Lasu pozostały w dobrych rękach, dowodzi m.in. staż pracy nowej sterniczki wśród biało-zielonych, minimalnie krótszy od dotychczasowej dyrektorki.