Terminarz

1 kolejka
17-09-2016 18:00 Red Dragons Pniewy 1 : 1 Clearex Chorzów
17-09-2016 18:00 Gatta Active Zduńska Wola 11 : 0 Euromaster Chrobry Głogów
17-09-2016 18:00 Red Devils Chojnice 2 : 2 AZS UŚ Katowice
17-09-2016 18:00 Pogoń '04 Szczecin 3 : 0 MKF Solne M. Wieliczka
17-09-2016 18:00 AZS UG Gdańsk 3 : 1 Piast Gliwice
19-09-2016 18:30 FC Toruń 0 : 6 Rekord Bielsko-Biała
2 kolejka
01-10-2016 17:00 Euromaster Chrobry Głogów 2 : 5 AZS UŚ Katowice
01-10-2016 18:00 MKF Solne M. Wieliczka 5 : 3 AZS UG Gdańsk
01-10-2016 19:00 Clearex Chorzów 4 : 2 Red Devils Chojnice
02-10-2016 18:00 Rekord Bielsko-Biała 6 : 3 Red Dragons Pniewy
03-10-2016 18:00 Pogoń '04 Szczecin 1 : 2 FC Toruń
03-10-2016 18:30 Piast Gliwice 2 : 2 Gatta Active Zduńska Wola
3 kolejka
08-10-2016 18:00 Gatta Active Zduńska Wola 2 : 0 MKF Solne M. Wieliczka
08-10-2016 19:00 Piast Gliwice 5 : 2 Euromaster Chrobry Głogów
09-10-2016 17:00 AZS UG Gdańsk 2 : 1 FC Toruń
09-10-2016 18:00 Red Devils Chojnice 1 : 8 Rekord Bielsko-Biała
09-10-2016 18:00 AZS UŚ Katowice 4 : 1 Clearex Chorzów
10-10-2016 18:30 Red Dragons Pniewy 3 : 1 Pogoń '04 Szczecin
4 kolejka
14-10-2016 18:00 Euromaster Chrobry Głogów 3 : 3 Clearex Chorzów
15-10-2016 18:00 AZS UG Gdańsk 1 : 2 Red Dragons Pniewy
15-10-2016 18:00 Gatta Active Zduńska Wola 5 : 3 FC Toruń
15-10-2016 18:00 Pogoń '04 Szczecin 9 : 2 Red Devils Chojnice
16-10-2016 15:30 MKF Solne M. Wieliczka 3 : 3 Piast Gliwice
16-10-2016 18:00 Rekord Bielsko-Biała 7 : 1 AZS UŚ Katowice
5 kolejka
22-10-2016 18:00 MKF Solne M. Wieliczka 2 : 3 Euromaster Chrobry Głogów
22-10-2016 18:00 Gatta Active Zduńska Wola 2 : 1 Red Dragons Pniewy
22-10-2016 18:00 Red Devils Chojnice 4 : 6 AZS UG Gdańsk
22-10-2016 18:00 Piast Gliwice 4 : 2 FC Toruń
23-10-2016 20:00 AZS UŚ Katowice 3 : 5 Pogoń '04 Szczecin
24-10-2016 18:30 Clearex Chorzów 0 : 9 Rekord Bielsko-Biała
6 kolejka
04-11-2016 20:30 Red Dragons Pniewy 2 : 2 Piast Gliwice
05-11-2016 20:00 AZS UG Gdańsk 2 : 2 AZS UŚ Katowice
06-11-2016 17:00 Euromaster Chrobry Głogów 1 : 7 Rekord Bielsko-Biała
06-11-2016 18:00 FC Toruń 7 : 2 MKF Solne M. Wieliczka
06-11-2016 18:00 Gatta Active Zduńska Wola 4 : 1 Red Devils Chojnice
07-11-2016 18:30 Pogoń '04 Szczecin 4 : 5 Clearex Chorzów
7 kolejka
12-11-2016 20:00 Piast Gliwice 8 : 2 Red Devils Chojnice
13-11-2016 17:00 Clearex Chorzów 4 : 1 AZS UG Gdańsk
13-11-2016 18:00 FC Toruń 7 : 2 Euromaster Chrobry Głogów
13-11-2016 18:00 Rekord Bielsko-Biała 7 : 1 Pogoń '04 Szczecin
13-11-2016 18:00 MKF Solne M. Wieliczka 6 : 3 Red Dragons Pniewy
13-11-2016 18:30 AZS UŚ Katowice 4 : 4 Gatta Active Zduńska Wola
8 kolejka
19-11-2016 18:00 Red Dragons Pniewy 2 : 1 FC Toruń
19-11-2016 18:00 AZS UG Gdańsk 4 : 4 Rekord Bielsko-Biała
19-11-2016 18:00 Red Devils Chojnice 5 : 6 MKF Solne M. Wieliczka
20-11-2016 18:00 AZS UŚ Katowice 0 : 5 Piast Gliwice
21-11-2016 18:00 Euromaster Chrobry Głogów 2 : 6 Pogoń '04 Szczecin
21-11-2016 18:30 Gatta Active Zduńska Wola 3 : 2 Clearex Chorzów
9 kolejka
26-11-2016 18:00 Red Dragons Pniewy 3 : 2 Euromaster Chrobry Głogów
26-11-2016 18:00 MKF Solne M. Wieliczka 0 : 2 AZS UŚ Katowice
26-11-2016 18:00 FC Toruń 5 : 1 Red Devils Chojnice
27-11-2016 13:15 Rekord Bielsko-Biała 5 : 2 Gatta Active Zduńska Wola
27-11-2016 18:00 Clearex Chorzów 2 : 4 Piast Gliwice
28-11-2016 18:00 Pogoń '04 Szczecin 7 : 4 AZS UG Gdańsk
10 kolejka
02-12-2016 21:00 Piast Gliwice 1 : 5 Rekord Bielsko-Biała
03-12-2016 18:00 Gatta Active Zduńska Wola 2 : 2 Pogoń '04 Szczecin
03-12-2016 18:00 AZS UŚ Katowice 0 : 6 FC Toruń
03-12-2016 18:00 Red Dragons Pniewy 2 : 0 Red Devils Chojnice
03-12-2016 19:00 Clearex Chorzów 6 : 1 MKF Solne M. Wieliczka
03-12-2016 19:00 Euromaster Chrobry Głogów 2 : 5 AZS UG Gdańsk
11 kolejka
10-12-2016 18:00 AZS UG Gdańsk 4 : 5 Gatta Active Zduńska Wola
10-12-2016 18:00 Red Dragons Pniewy 0 : 0 AZS UŚ Katowice
10-12-2016 19:00 FC Toruń 4 : 2 Clearex Chorzów
11-12-2016 18:00 Red Devils Chojnice 1 : 4 Euromaster Chrobry Głogów
11-12-2016 18:00 Rekord Bielsko-Biała 5 : 0 MKF Solne M. Wieliczka
17-12-2016 15:45 Pogoń '04 Szczecin 0 : 2 Piast Gliwice
12 kolejka
06-01-2017 18:00 AZS UŚ Katowice 3 : 3 Red Devils Chojnice
07-01-2017 18:00 MKF Solne M. Wieliczka 3 : 7 Pogoń '04 Szczecin
08-01-2017 18:00 Piast Gliwice 5 : 5 AZS UG Gdańsk
08-01-2017 18:00 Rekord Bielsko-Biała 3 : 3 FC Toruń
09-01-2017 18:00 Euromaster Chrobry Głogów 0 : 1 Gatta Active Zduńska Wola
09-01-2017 20:15 Clearex Chorzów 0 : 4 Red Dragons Pniewy
13 kolejka
13-01-2017 19:00 FC Toruń 1 : 2 Pogoń '04 Szczecin
14-01-2017 18:00 Red Dragons Pniewy 0 : 1 Rekord Bielsko-Biała
14-01-2017 18:00 AZS UŚ Katowice 5 : 3 Euromaster Chrobry Głogów
14-01-2017 18:00 Gatta Active Zduńska Wola 5 : 3 Piast Gliwice
15-01-2017 18:00 Red Devils Chojnice 2 : 4 Clearex Chorzów
16-01-2017 18:30 AZS UG Gdańsk 7 : 1 MKF Solne M. Wieliczka
14 kolejka
21-01-2017 00:00 FC Toruń 6 : 1 AZS UG Gdańsk
21-01-2017 17:00 Clearex Chorzów 1 : 4 AZS UŚ Katowice
22-01-2017 17:00 MKF Solne M. Wieliczka 0 : 3 Gatta Active Zduńska Wola
22-01-2017 17:30 Pogoń '04 Szczecin 2 : 2 Red Dragons Pniewy
22-01-2017 18:00 Rekord Bielsko-Biała 7 : 0 Red Devils Chojnice
23-01-2017 18:30 Euromaster Chrobry Głogów 2 : 5 Piast Gliwice
15 kolejka
04-02-2017 18:00 Piast Gliwice 3 : 1 MKF Solne M. Wieliczka
04-02-2017 18:00 AZS UŚ Katowice 1 : 9 Rekord Bielsko-Biała
05-02-2017 18:00 Red Devils Chojnice 1 : 2 Pogoń '04 Szczecin
06-02-2017 18:00 FC Toruń 5 : 4 Gatta Active Zduńska Wola
06-02-2017 19:30 Clearex Chorzów 2 : 1 Euromaster Chrobry Głogów
06-02-2017 20:00 Red Dragons Pniewy 4 : 3 AZS UG Gdańsk
16 kolejka
18-02-2017 16:00 FC Toruń 2 : 2 Piast Gliwice
18-02-2017 18:00 Red Dragons Pniewy 1 : 3 Gatta Active Zduńska Wola
18-02-2017 18:00 AZS UG Gdańsk 6 : 1 Red Devils Chojnice
19-02-2017 14:00 Pogoń '04 Szczecin 2 : 2 AZS UŚ Katowice
19-02-2017 17:00 Euromaster Chrobry Głogów 3 : 1 MKF Solne M. Wieliczka
20-02-2017 20:00 Rekord Bielsko-Biała 3 : 2 Clearex Chorzów
17 kolejka
04-03-2017 18:00 MKF Solne M. Wieliczka 0 : 3 FC Toruń
04-03-2017 18:00 Clearex Chorzów 4 : 3 Pogoń '04 Szczecin
04-03-2017 18:00 Red Dragons Pniewy 1 : 6 Piast Gliwice
05-03-2017 18:00 Red Devils Chojnice 0 : 4 Gatta Active Zduńska Wola
05-03-2017 18:00 Rekord Bielsko-Biała 4 : 5 Euromaster Chrobry Głogów
06-03-2017 20:00 AZS UŚ Katowice 3 : 0 AZS UG Gdańsk
18 kolejka
11-03-2017 18:00 Red Devils Chojnice 7 : 2 Piast Gliwice
11-03-2017 18:00 Gatta Active Zduńska Wola 5 : 2 AZS UŚ Katowice
11-03-2017 18:00 Red Dragons Pniewy 4 : 2 MKF Solne M. Wieliczka
12-03-2017 13:00 Pogoń '04 Szczecin 1 : 4 Rekord Bielsko-Biała
12-03-2017 17:00 Euromaster Chrobry Głogów 1 : 3 FC Toruń
13-03-2017 20:00 AZS UG Gdańsk 1 : 5 Clearex Chorzów
19 kolejka
17-03-2017 20:00 MKF Solne M. Wieliczka 4 : 3 Red Devils Chojnice
18-03-2017 17:00 Clearex Chorzów 5 : 1 Gatta Active Zduńska Wola
19-03-2017 13:00 Pogoń '04 Szczecin 4 : 3 Euromaster Chrobry Głogów
19-03-2017 18:00 Rekord Bielsko-Biała 11 : 1 AZS UG Gdańsk
19-03-2017 18:00 Piast Gliwice 1 : 1 AZS UŚ Katowice
20-03-2017 20:00 FC Toruń 5 : 1 Red Dragons Pniewy
20 kolejka
24-03-2017 20:00 Gatta Active Zduńska Wola 4 : 2 Rekord Bielsko-Biała
25-03-2017 17:00 Euromaster Chrobry Głogów 5 : 3 Red Dragons Pniewy
25-03-2017 18:00 AZS UG Gdańsk 3 : 3 Pogoń '04 Szczecin
25-03-2017 18:00 Red Devils Chojnice 1 : 6 FC Toruń
25-03-2017 18:00 AZS UŚ Katowice 1 : 1 MKF Solne M. Wieliczka
25-03-2017 19:00 Piast Gliwice 3 : 1 Clearex Chorzów
21 kolejka
15-04-2017 13:00 Pogoń '04 Szczecin 11 : 3 Gatta Active Zduńska Wola
15-04-2017 16:00 FC Toruń 2 : 2 AZS UŚ Katowice
15-04-2017 16:00 MKF Solne M. Wieliczka 7 : 2 Clearex Chorzów
15-04-2017 18:00 AZS UG Gdańsk 3 : 6 Euromaster Chrobry Głogów
15-04-2017 18:30 Red Dragons Pniewy 3 : 3 Red Devils Chojnice
17-04-2017 20:00 Rekord Bielsko-Biała 2 : 2 Piast Gliwice
22 kolejka
22-04-2017 00:00 Gatta Active Zduńska Wola 4 : 1 AZS UG Gdańsk
22-04-2017 00:00 AZS UŚ Katowice 6 : 2 Red Dragons Pniewy
22-04-2017 00:00 Piast Gliwice 6 : 2 Pogoń '04 Szczecin
22-04-2017 00:00 Euromaster Chrobry Głogów 3 : 2 Red Devils Chojnice
22-04-2017 00:00 Clearex Chorzów 3 : 1 FC Toruń
22-04-2017 18:00 MKF Solne M. Wieliczka 2 : 5 Rekord Bielsko-Biała
23 kolejka
05-05-2017 20:00 FC Toruń 5 : 1 Pogoń '04 Szczecin
06-05-2017 18:00 AZS UG Gdańsk 3 : 3 MKF Solne M. Wieliczka
06-05-2017 18:00 Gatta Active Zduńska Wola 7 : 3 Clearex Chorzów
06-05-2017 18:00 Red Dragons Pniewy 2 : 0 Red Devils Chojnice
06-05-2017 18:00 Euromaster Chrobry Głogów 3 : 2 AZS UŚ Katowice
07-05-2017 18:00 Piast Gliwice 1 : 2 Rekord Bielsko-Biała
24 kolejka
10-05-2017 18:00 Clearex Chorzów 2 : 2 Pogoń '04 Szczecin
10-05-2017 18:00 Gatta Active Zduńska Wola 3 : 0 Piast Gliwice
10-05-2017 18:30 AZS UŚ Katowice 1 : 3 AZS UG Gdańsk
10-05-2017 19:00 Red Devils Chojnice 2 : 5 MKF Solne M. Wieliczka
10-05-2017 19:30 Rekord Bielsko-Biała 3 : 3 FC Toruń
10-05-2017 20:00 Red Dragons Pniewy 0 : 1 Euromaster Chrobry Głogów
25 kolejka
13-05-2017 17:00 Pogoń '04 Szczecin 3 : 3 Rekord Bielsko-Biała
13-05-2017 18:00 Piast Gliwice 2 : 4 Clearex Chorzów
14-05-2017 14:00 Euromaster Chrobry Głogów 2 : 0 Red Devils Chojnice
14-05-2017 16:00 AZS UG Gdańsk 1 : 4 Red Dragons Pniewy
14-05-2017 18:00 MKF Solne M. Wieliczka 1 : 2 AZS UŚ Katowice
14-05-2017 18:00 FC Toruń 3 : 3 Gatta Active Zduńska Wola
26 kolejka
20-05-2017 00:00 AZS UŚ Katowice 5 : 2 Red Devils Chojnice
20-05-2017 00:00 Red Dragons Pniewy 4 : 3 MKF Solne M. Wieliczka
21-05-2017 18:00 Piast Gliwice 2 : 2 FC Toruń
21-05-2017 18:00 Rekord Bielsko-Biała 8 : 3 Clearex Chorzów
21-05-2017 18:00 Gatta Active Zduńska Wola 8 : 4 Pogoń '04 Szczecin
22-05-2017 20:00 Euromaster Chrobry Głogów 5 : 7 AZS UG Gdańsk
27 kolejka
26-05-2017 18:00 Clearex Chorzów 7 : 2 FC Toruń
26-05-2017 18:00 Pogoń '04 Szczecin 5 : 1 Piast Gliwice
27-05-2017 18:00 Red Devils Chojnice 5 : 5 AZS UG Gdańsk
27-05-2017 18:00 MKF Solne M. Wieliczka 3 : 5 Euromaster Chrobry Głogów
27-05-2017 18:00 AZS UŚ Katowice 4 : 4 Red Dragons Pniewy
29-05-2017 18:00 Rekord Bielsko-Biała 9 : 5 Gatta Active Zduńska Wola